2737
2739
عنوان

خانوما به کمکتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 38 پست
چه مردای پررویی هستن تا دختر تر گل ورگله میان و میبرن و تمام دلشونو که زد میگن طلاق آخه مگه الکیه سر ...

آره دقیقا،ازدواج سنتی خودش منت برده،حالا دلشوزدم....

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...
یه حالتی ک میگه ديگه خسته ام کردی و...آخه بهمین راحتی

یه سوال ؛ 

خیلی ازشون سوال و جواب میکنید ؟

خیلی محدودشون میکنید ؟ ( در رابطه با خانواده شون و  رابطه متعادل شون با دوستاشون )

از خانواده شون خیلی گله میکنید ؟؟

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال ؛  خیلی ازشون سوال و جواب میکنید ؟ خیلی محدودشون میکنید ؟ ( در رابطه با خانواده شون و ...

آره منم اشتباه زیادداشتم اما هرچی بهش گفتم معذرت میخوام،درست میشم و..  جوابمم نداد

2731
آره دقیقا،ازدواج سنتی خودش منت برده،حالا دلشوزدم....

اگه به طلاق اصرار کرد حالشو بگیر همچین مردایی رو باید یه جوری بزنی که نفهمن از کجا خوردن انگار لباسه که زود به زود عوض کنن پس احساس و جوونی تو چی میشه ؟

الهی...گاهی...نگاهی...
تو پیش قدم شو برا اشتی اگ بازم محل نداد بدون دنبال بهونه بوده

من پیام دادم بهش زنگم زدم جوابمونداد.گفته بود حرف بزنیم بی نتیجس

اگه به طلاق اصرار کرد حالشو بگیر همچین مردایی رو باید یه جوری بزنی که نفهمن از کجا خوردن انگار لباسه ...

آره باید تا قرون آخر مهریه وحقموبده ولی اخه چرا،بی دلیل ومدرک و.... جوونی منم هیچ

2740
خدا کمکت کنه دوستم .ولی احساس میکنم تو این جربحث تو مقصر بودی والان میخواد ازت زهر چشم بگیره 

مقصردوتامون بودیم.اما من قبول کردم اشتباه کردم ولی اون اصلا،همش بمن حرف میزنه و....توروخدابرام دعاکنین

آره منم اشتباه زیادداشتم اما هرچی بهش گفتم معذرت میخوام،درست میشم و..  جوابمم نداد

خواهرانه بهتون بگم ؛

سوال و جواب های زیاد و محدود کردن ها و .... ، نه تنها همسرتونو  بلکه حتی خواهر یا حتی فرزند آیندتونو هم خسته و کلافه میکنه 

شما قصد اذیت ندارید ها  بلکه دوست دارید محبتتونو نشون بدید  ولی طرف مقابل تون  حس میکنه تو قفس !!!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خدا کمکت کنه دوستم .ولی احساس میکنم تو این جربحث تو مقصر بودی والان میخواد ازت زهر چشم بگیره 

یعنی هدفش طلاق نیست؟

خواهرانه بهتون بگم ؛ سوال و جواب های زیاد و محدود کردن ها و .... ، نه تنها همسرتونو  بلکه حتی ...

کاش همین یه بار رابطمون درست بشه، بقیه اش آدم میشم

آره باید تا قرون آخر مهریه وحقموبده ولی اخه چرا،بی دلیل ومدرک و.... جوونی منم هیچ

تحقیق کن ببین علتش چیه شاید کسی تو زندگیتون دخالت میکنه که خبر نداری یا اینکه یکی دیگه زیر سر داره؟اگه اخلاقش دستت اومده و مرد حرف زدنه حتما باهاش بشین صخبت کن ببین دردش چیه

ان شاا... که درست شه و کار به طلاق نکشه عزیزم

الهی...گاهی...نگاهی...
کاش همین یه بار رابطمون درست بشه، بقیه اش آدم میشم

چقدر از آدمهای فهمیده و حق پذیری  مثل شما خوشم میاد !!

آدمهایی ک اشتباهات شونو می پذیرن و انکار نمی کنن و منصف ن ....

یه پیشنهاد؛ 

برای همسرتون نامه بنویسید

از خوبی ها و محسنات شون بگید 

از روزهای خوبی ک کنار هم داشتید  با جزئیات 

در آخر  بگید ک  سهم خودتونو از مشکلات پیش اومده  میپذیرید  و  دوست دارید و تلاش می کنید ک رفعش کنید  ولی دوتایی و با کمک هم 

انشاالله  دلشون نرم شه و زندگی تون  جووون بگیره

تحقیق کن ببین علتش چیه شاید کسی تو زندگیتون دخالت میکنه که خبر نداری یا اینکه یکی دیگه زیر سر داره؟ا ...

دخالت که مادروخواهراشن پرش میکنن فقط من نمیخوام زندگیم نابودشه اشتباه کردم امانمیبخشه،پای کسیم درمیون نیست