2737
2734
عنوان

بیاین بگین من چی کارکنم دارم به جادو اعتقاد پیدامیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 33 پست
از سیاستای زنانه براش استفاده کن. شوهرت و تو مشتت بگیر با سیاست.

چجوری

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
بخدا خیلی بدجنسا من یه بلوز شوهرم میخره پنهون میکنم ولی بازم اینجوری میگن با اینکه یک صدم اون پولی ک ...

عزیزم اصلا ب اونا هیچ ربطی نداره که شما خرج میکنین نمیکنین پس انداز دارین یا ندارین.

بزار بگن یا غیر مستقیم بگو ک ب اونا ربطی نداده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا خیلی بدجنسا من یه بلوز شوهرم میخره پنهون میکنم ولی بازم اینجوری میگن با اینکه یک صدم اون پولی ک ...

اشتباهت دقیقاااا همینه

چراقایم میکنی؟

بپوش جلو چشمشونم بپوش دقشون بده کاملا

اگردخترخاله ی شوهرت واقعا وضع مالی خوبی داره ونیازبه کمک شوهرت نیس بگوعه این همونه که شوهرم گرفت؟

البته مشکل اونانیس مشکل شوهرخودته

جادو 100درصد راسته و بی شک عمل می‌کنه اصلا تو قران اومده

کدوم سوره؟

کاربر آقاست،، کاربرآقاست، کاربرآقاست،،دقت کن،، لایک میکنی، ریپلای میکنی،دقت کن ، عزیزم میگی ، خواهر میگی دقت کن، بعد نیا قر و فر بریز نمیدونستم!! چون جوابت نمیدم ،، چرا حسودیت میشه خانم متاهل ،دخترخانمی جوابم رو میده یا میاد خصوصیم!سرت تو کارخودت باشه دیگه ، ناراحت نباش کسی با من دوست نمیشه،اصلا فکر کن من میخوام تو دنیای مجازی دوس دختر داشته باشم(این قسمت مجردها دقت کنناااا نخ دادم زیرپوستی شما کار خودت بکن دوستی بفرست فقطم تهران سمت بالا   تاپیک جالب بود تگ کنید  ) ، ازین ک بالاتر حرفی نیست پس بیخیال من شین دیگه لطفا)کامنت میزارم ترک تاپیک میکنم ریپلای میکنی میام میخونم میگی چرا اومدی!!!!؟؟؟ از عاقبت فرار از مدرسه ست ک‌اینجام هی نگو علاف بیکار ، مرد الان باید سرکار باشه!! چیزی بنام شخصیت مانع هست ک بخوام جواب بعضیاروبدم،، بما ک میرسه میشی امامزاده فرزند پیغمبر،، واه واه النگوهات نشکنه !!!!خسته شدم خدایا بسه دیگه!!!،**‏با همه صدف طاهریانی ، با ما آزاده نامداری؟ (آرزوی شخصیم: تاپیک راهنمایی از مرکز خرید درمورد سیسمونی دخترپسر دوقلوم البته بعد پیدا کردن مادرش)
2731

نه بابا جادو کجا بود بعضی ها همین طوری هستن همیشه...بعضی هارو خیلی دوست دارن. شوهر من هم عاشق خواهراشه یعنی جونشو براشون میده ولی نسبت به من بی تفاوته فقط موقع نیاز منو میخواد....همشم پرش میکنن بیاد بامن دعوا کنه

خانواده عمومن ولی یک درصد احتمال نمیدادم اینجوری باشن

ادم از فامیل بیشتر میخوره.ادم فکر میکنه خودیه میشناسیشون ولی تا نری باهاشون زندگی کنی هیچوقت نمیشناسیشون

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

سور ه مزمل رو به شربتی چیزی بخون خودت. شوهرت بخورین،  ذکر یا ودود فکر کنم هزارو یک بار . انار شیرین بهش بده بخوره ( تو نت هم بگرد دستورشو البته توی کتابی هم خونده بودم)،  فلق ناس،بخون،یه دعا . تو مفاتیحه همون اولاشه یک صفحس بخونش م

برای نیت های من یک صلوات بفرست ممنونم،  حاحت روا بشی
2740
ینی بگن مامان بزرگت مریضه یاخالت خودشومیکشه حالا امروز خونمون بودبابام مریضه براش بار رسید یه تعارف ...

آخه راستش وظیفش نیس که واسه بابات کارکنه

ولی تو وقتی یکی ازاعضای خانوادت مریضه خودتو بکش سربزن وکمپوت بخربرای بابات وباشوهرت برو عیادت

ارزش خودتووخانوادتو بالا ببر

سوره بقره و ال عمران برای باطل کردن دعاس

نمی دونستم 

خاهرای گلم

خواهرای گلم

کاربر آقاست،، کاربرآقاست، کاربرآقاست،،دقت کن،، لایک میکنی، ریپلای میکنی،دقت کن ، عزیزم میگی ، خواهر میگی دقت کن، بعد نیا قر و فر بریز نمیدونستم!! چون جوابت نمیدم ،، چرا حسودیت میشه خانم متاهل ،دخترخانمی جوابم رو میده یا میاد خصوصیم!سرت تو کارخودت باشه دیگه ، ناراحت نباش کسی با من دوست نمیشه،اصلا فکر کن من میخوام تو دنیای مجازی دوس دختر داشته باشم(این قسمت مجردها دقت کنناااا نخ دادم زیرپوستی شما کار خودت بکن دوستی بفرست فقطم تهران سمت بالا   تاپیک جالب بود تگ کنید  ) ، ازین ک بالاتر حرفی نیست پس بیخیال من شین دیگه لطفا)کامنت میزارم ترک تاپیک میکنم ریپلای میکنی میام میخونم میگی چرا اومدی!!!!؟؟؟ از عاقبت فرار از مدرسه ست ک‌اینجام هی نگو علاف بیکار ، مرد الان باید سرکار باشه!! چیزی بنام شخصیت مانع هست ک بخوام جواب بعضیاروبدم،، بما ک میرسه میشی امامزاده فرزند پیغمبر،، واه واه النگوهات نشکنه !!!!خسته شدم خدایا بسه دیگه!!!،**‏با همه صدف طاهریانی ، با ما آزاده نامداری؟ (آرزوی شخصیم: تاپیک راهنمایی از مرکز خرید درمورد سیسمونی دخترپسر دوقلوم البته بعد پیدا کردن مادرش)

عزیزم فکر کنم مورد شما ربطی به جادو نداره. از اول روابطتون مشکل داشته و داره.لطف زیادی در حقشون کردین پررو شدن.

البته تقریبا همه ی ما با خانواده مادری صمیمی تر هستیم ولی جایگاه شما به عنوان همسر حفظ نشده.یه تغییری ایجاد کنید. همسرتون در درجه اول باید احتیاجات شما رو رفع کنه و بعد برای دیگران ولخرجی کنه.که این هم سیاست میخواد و با دعوا و فحش و...هم درست نمیشه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
عزیزم فکر کنم مورد شما ربطی به جادو نداره. از اول روابطتون مشکل داشته و داره.لطف زیادی در حقشون کردی ...

برای من خسیسه همیشه 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2706