2703
2553

مادرشوهرم یه کاری کرده که شوهرمو بقیه خانواده عاشق خانواده مادریان ینی افراطی محبت میکنن 

من شوهرم مغازه داره مدام برای خالشومادربزرگش پارچه میبره بدون اینکه پولشو بدن تازه هیچوقتم به منوشوهرم احترامی نزاشتن  و مدام از منو خانوادم تلبکارن 

شوهرم مدام مث تاکسی دراختیارخانواده مادریشه و بزور منوجایی میبره  درصورتی که هرروز که از انبار پدرم بارمیار ۵۰هزارتومن بابام براش هیچ میکنه بازم مدام باباش تلبکاره که گرون میدین بچم  و هی غیر مستقیم میگه تو پولای بچمومدام خرج میکنی و خودش برای بچه های خواهر مادشوهرم لباسو اینا میخره خود شوهرمم برای دخترخاله ۱۲سالش مدام چیزی میخری و به من که میرسه میگه بی پولم 

انگارجادوشدن که انقدربه فکر خانوادع مادریشه 

توگوشیش پره از عکس دخترخاله وخاله و حتی یه بارنخواست بامن عکس بگیره چیکارکنم 

بخدا الان چند ملیون پول بابام ت باباشه که فقط تا الان ۳۰تومن سود بانکیش میشد که ما هیچی نگفتیم بازم هی میگن من پولاشو خرج میکنم 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اینا دیگه کین

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

من پدرشوهرم دختر نداره منم دخترداداششم جای اینکه خودش مث دخترش بامن رفتارکنه مدام آزارم میده توروم گف تومقصری که شوهرت کثیفه و بی مسولیت

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2714
یا پیغمبر!

بخدا خیلی بدجنسا من یه بلوز شوهرم میخره پنهون میکنم ولی بازم اینجوری میگن با اینکه یک صدم اون پولی که دستشونه رو خرج من نکرده شوهرم

باپسری که به بلوغ کافی برای ازدواج نرسیده ازدواج نکنیددگ توهم خرج بداز رودستش

ینی بگن مامان بزرگت مریضه یاخالت خودشومیکشه حالا امروز خونمون بودبابام مریضه براش بار رسید یه تعارف نکرد من برم خالی کنم 

اینا دیگه کین

خانواده عمومن ولی یک درصد احتمال نمیدادم اینجوری باشن

2706