2733
2734
عنوان

بیاین لطفا راجبه پسرمه

113 بازدید | 22 پست

سلام خانوما پسر من ۳ماهه سرفه خلط دارداره ۸ماهشه کلی دکتربردمو شربت مصرف کرده ولی بالامیاره دیروز بردم دکتر بهش پودر سینگولار داده مصرفشو بلدین؟فقط نوشته تواب حل بشه غروبا تواب جوش یامعمولی توچقد اب باید حل بشه

😘😘😘لطفا برای زندگیم و عاقبت بخیریم ی صلوات بفرستین 🤩😘😘😘😘

پسر من یک ماه اینطوری بود دکتر گفت چون اسهال و استفراغ خفیف داره نمیتونم بهش خشک کن بدم چون ممکنه اب بدنش کم بشه و خطرناکه...این شد ک بستریش کردن هفت ماهه بود...الان هشت ماهشه بازم مریض شده

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من یک ماه اینطوری بود دکتر گفت چون اسهال و استفراغ خفیف داره نمیتونم بهش خشک کن بدم چون ممکنه اب ...

ای باباطفلیا پسرمنم اب شده تواین چندوقت

2731
ای باباطفلیا پسرمنم اب شده تواین چندوقت

پسر منم اتفاقا وزن نمیگرفت و لاغر تر شده بوده...

اما الان خیلی وزنش بهتر شده...

پیش متخصص بردی؟

اگه برات ممکنه دکترش رو عوض کن...

چون سه ماه خیلی زیاده...دکتر پسرم گفت ریه هاش عفونتی شده و خطرناکه

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
من همیشه اسطوخدوس  یا  اویشن دم میکنم  یا عرق نعناع به بچه هام میدم   خیلی ...

عطاریم بردم پودر داده انگارنه انگار

پسر منم اتفاقا وزن نمیگرفت و لاغر تر شده بوده... اما الان خیلی وزنش بهتر شده... پیش متخصص بردی؟ ا ...

همینطوردکترعوض کردم این اخریه پودر سینگولارداده ک 

2738

راستی راستی الان یادم اومد تا عطاری رو دیدم...

میگم ک چهار تخم هم خیلی خوبه دم کنید براش یا تخم بِه

راستی راستی الان یادم اومد تا عطاری رو دیدم... میگم ک چهار تخم هم خیلی خوبه دم کنید براش یا تخم بِه

اونم دارم میدم بش

عزیزم اومدم اما بلدنیستم ایشالا که زود زودخوب بشه نترس چیزی نیس خوب میشه زود

خوب نمیشه 😔

عطاریش  رو میشناختی  که کارش چه جوریه بعضی از عطاریها کارشون اصلا خوب نیست ببخشید مال کد ...

مال ساوه ام 

اونم دارم میدم بش

بخدا منم درگیر شد ذهنم...درکت میکنم...

دکتر بهش قرص زادیتن و اسپری نداده؟

2706