2733
2734
عنوان

بیاین لطفا راجبه پسرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 113 بازدید | 22 پست
بخدا منم درگیر شد ذهنم...درکت میکنم... دکتر بهش قرص زادیتن و اسپری نداده؟

اسپری داده قرص ن فقط پودر شمانمیدونید چطوره پودرش

😘😘😘لطفا برای زندگیم و عاقبت بخیریم ی صلوات بفرستین 🤩😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چهار تخمه رو دم کنید ابش رو از پارچه عبور بدید  بعد بدید بچه تون بخوره

مگه نباید با همون تخم ها و بار بدیم بخورن؟

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
اسپری داده قرص ن فقط پودر شمانمیدونید چطوره پودرش

ن تا حالا استفاده نکردیم...

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
مگه نباید با همون تخم ها و بار بدیم بخورن؟

بچه ۸ ماهه که نمیتونه تخم شربت بخوره  خواهر شوهرم به بچه اش  این طوری میده  میگفت خاصیتش تو ابش  دخترش هم خیلی زود خوب میشد البته دم کرده اسطوخدوس و اویشن و نعناع هم توش اب میریخت  از عطاری دستورش رو گرفته بود

خودم حتی اگه بچه هام هم مریض نیستن  روزی یه دمکرده بهشون میدم  تو زمستون خیلی خیلی کم سرما میخورن

بچه ۸ ماهه که نمیتونه تخم شربت بخوره  خواهر شوهرم به بچه اش  این طوری میده  میگفت خاص ...

آهان مرسی حتما اینجوری استفاده میکنم...و هر روز...دیگه داروی گیاهی ک ضرر نداره...

پس منم هر روز این جوری دم کنم بدم بخوره پسرم...

بازم ممنون

2740