2737
2734
عنوان

زندگیم جهنمه

1361 بازدید | 26 پست

سلام من تازه وارد نی نی سایت شدم و اولین تاپیکم هستش 

دنباله یه جا بودم درد دل کنم 

۱۷سالمه وسه ماهه عروسی کردم تو این سه ماه شوهرم پنج بار کتکم زده این دومین باریه قهر کردم بار اول تعهد داد ولی فایده نداشت بار بعد زد رو قران قسم خورد دیگه نمیزنم ولی به فردا شبش بازم زدم منم فرداش که رفت سر کار قهرکردم اومدم خونه بابام علاوه بر این خیییییلییییی درغگوعه  به حرف مامانشه دهن بینه رازمو نگه نمیداره حتی حرف تو رختخوابمم به مامانش میگه بددله و قبل از ازدواج با منم با یه خانومه بیوه ارتباط داشته چیکار کنم حالم خوب نیست بنظرتون قابل تحمله میخوام تا دیر نشده خودمو راحت کنم نمیتونم بدون اجازش جایی برم یا چیزی بخرم از اول عروسیمونم فقط ۱۰۰هزار تومن بهم داده یجورایی از بعداز طلاق میترسم 

ێڪ پاياڹ تلخ  بھتراز ېڪ تلخیہ بـے پایانـہ

منم همسن تو با همچین ادمی دقیقا ازدواج کردم پدرمو دراورد 

ولی دارم جدا میشم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد طلاق مگه قراره چی به سرت بیاد که تا حالا نیومده؟

همش 17 سالته تا کی میخوای اینجوری زندگی کنی؟

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

نترس از این بدتر نمیشه جداشو😐 دیگه ام به این زودی ازدواج نکن

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
2738

اول بچه دار نشو ،دوما خانوادت نظرشون چيه ،سوما برو پزشک قانوني مدرک جمع کن

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2706