2737
2734

سلام.من چند وقت پیش از کارخانه کوشا گهواره برقی پریما خریدم.بعد ی هفته موتورش سوخت تماس گرفتم گفتن یکسال گارانتی داره بفرستید کارخونه ی موتور نو براتون بفرستیم.تا بره کارخونه و برگرده دست من شد ی هفته.وقتی زدم ب برق کار نمیکرد زنگ زدم گفتن عیب نداره ولی بعد5روز دوباره سوخت باز تماس گرفتم گفتن موتورهای گهواره چینی هست و خراب میشن!!!!!!منم گفتم پس چرا هی تبلیغ میکنید خومون ساختیم اصل گهواره برقی موتورش هست.خلاصه آخرین جوابشون این بود ک داریم رو موتورها کار میکنیم درست شد بهتون میگیم برگردونید کارخونه ی موتور نو میدیم فعلا دستی گهواره رو تکون بدید!!!!!!!دیگه هم ج نمیدن:-(

390گهواره رو خریدم تاحالام 60 تومن پول پست دادم.با اینک میدونن ایراد از محصول خودشون هست پول پست ارسال و دریافت موتور خراب رو هم من دادم ولی 15 روزم از این گهواره مثلا تولید ایران استفاده نکردم:-'

کسی میتونه راهنماییم کنه چ جوری میتونم ازشون شکابت کنم و پولم و بگیرم؟؟؟؟

محصول ایرانیه دیگه😂😂 برو شکایت کن ازشون

واقعا میخوام ازشون شکایت کنم ولی نمیدونم کجا باید برم.اعصابم و ریختن بهم میگن فعلا دستی گهواره رو تکون بده تا موتورش و درست کنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا میخوام ازشون شکایت کنم ولی نمیدونم کجا باید برم.اعصابم و ریختن بهم میگن فعلا دستی گهواره رو تک ...

عزیزم حتماا پیگیری کن اصلا خودت پاشو برو کارخونه اش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
عزیزم حتماا پیگیری کن اصلا خودت پاشو برو کارخونه اش

مشکل این ک من الان ایلام هستم کارخونه پاکدشت ورامبن هست . گهواره رو از یکی ک خودش مدیر خط تولید معرفی کرده خریدم. تو اینستا کلی تبلیغ کرده

مشکل این ک من الان ایلام هستم کارخونه پاکدشت ورامبن هست . گهواره رو از یکی ک خودش مدیر خط تولید معرف ...

پس یه کاری کن! یه فیلم بگیر از گهواره ماجرا رو توضیح بده بفرست اخبار ۲۰ ۳۰دیگه کار تمومه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
پس یه کاری کن! یه فیلم بگیر از گهواره ماجرا رو توضیح بده بفرست اخبار ۲۰ ۳۰دیگه کار تمومه

انقدر مردم مشکل و گرفتاری برای برنامه های تلویزیونی میفرستن ک این مورد و اصلا رسیدگی نمیکنن

قيمتش و كه ميديدين بايد فكرشو ميكردين كه چى تحويل ميدن 

قبلش ی خارجی گرفتم 700 تازه بعد دوماه ترانزیستورش سوخت بردم برای تعمیر گفتن باید بمونه تا قطعش و پیدا کنن دو سه هفته صبر کزدم چون پسرم ل گهواره عادت کرده بود مجبور شدم بخرم تبلیغ این و تو اینستا دیدم گفتم جنس ایرانی هست چهار نفر از مردم خودمون دارن نون زن و بچشون رو تامین میکنن چرا نخرم.

شانس من خریدم قطعه اون یکی پیدا شد:-(

2706