2733
2734

سلام.من چند وقت پیش از کارخانه کوشا گهواره برقی پریما خریدم.بعد ی هفته موتورش سوخت تماس گرفتم گفتن یکسال گارانتی داره بفرستید کارخونه ی موتور نو براتون بفرستیم.تا بره کارخونه و برگرده دست من شد ی هفته.وقتی زدم ب برق کار نمیکرد زنگ زدم گفتن عیب نداره ولی بعد5روز دوباره سوخت باز تماس گرفتم گفتن موتورهای گهواره چینی هست و خراب میشن!!!!!!منم گفتم پس چرا هی تبلیغ میکنید خومون ساختیم اصل گهواره برقی موتورش هست.خلاصه آخرین جوابشون این بود ک داریم رو موتورها کار میکنیم درست شد بهتون میگیم برگردونید کارخونه ی موتور نو میدیم فعلا دستی گهواره رو تکون بدید!!!!!!!دیگه هم ج نمیدن:-(

390گهواره رو خریدم تاحالام 60 تومن پول پست دادم.با اینک میدونن ایراد از محصول خودشون هست پول پست ارسال و دریافت موتور خراب رو هم من دادم ولی 15 روزم از این گهواره مثلا تولید ایران استفاده نکردم:-'

کسی میتونه راهنماییم کنه چ جوری میتونم ازشون شکابت کنم و پولم و بگیرم؟؟؟؟

محصول ایرانیه دیگه😂😂 برو شکایت کن ازشون

واقعا میخوام ازشون شکایت کنم ولی نمیدونم کجا باید برم.اعصابم و ریختن بهم میگن فعلا دستی گهواره رو تکون بده تا موتورش و درست کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا میخوام ازشون شکایت کنم ولی نمیدونم کجا باید برم.اعصابم و ریختن بهم میگن فعلا دستی گهواره رو تک ...

عزیزم حتماا پیگیری کن اصلا خودت پاشو برو کارخونه اش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
عزیزم حتماا پیگیری کن اصلا خودت پاشو برو کارخونه اش

مشکل این ک من الان ایلام هستم کارخونه پاکدشت ورامبن هست . گهواره رو از یکی ک خودش مدیر خط تولید معرفی کرده خریدم. تو اینستا کلی تبلیغ کرده

مشکل این ک من الان ایلام هستم کارخونه پاکدشت ورامبن هست . گهواره رو از یکی ک خودش مدیر خط تولید معرف ...

پس یه کاری کن! یه فیلم بگیر از گهواره ماجرا رو توضیح بده بفرست اخبار ۲۰ ۳۰دیگه کار تمومه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
پس یه کاری کن! یه فیلم بگیر از گهواره ماجرا رو توضیح بده بفرست اخبار ۲۰ ۳۰دیگه کار تمومه

انقدر مردم مشکل و گرفتاری برای برنامه های تلویزیونی میفرستن ک این مورد و اصلا رسیدگی نمیکنن

قيمتش و كه ميديدين بايد فكرشو ميكردين كه چى تحويل ميدن 

قبلش ی خارجی گرفتم 700 تازه بعد دوماه ترانزیستورش سوخت بردم برای تعمیر گفتن باید بمونه تا قطعش و پیدا کنن دو سه هفته صبر کزدم چون پسرم ل گهواره عادت کرده بود مجبور شدم بخرم تبلیغ این و تو اینستا دیدم گفتم جنس ایرانی هست چهار نفر از مردم خودمون دارن نون زن و بچشون رو تامین میکنن چرا نخرم.

شانس من خریدم قطعه اون یکی پیدا شد:-(

2706