2733
2734
عنوان

آیا بی بی چک مطمئنه؟

1310 بازدید | 12 پست

من دوبار بی بی چك زدم مثبت دراومد درحالی که سه سال تو اقدام بودم بدون جلوگیری، سوالم از شما اینه که آیا امکان داره که بی بی چک غلط نشون بده؟

تعداد رای : 5
نظرسنجی
میتونه اشتباه نشون بده
3
60%
غیرممکنه
2
40%
اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

منم امروز زدم منفی شد😳

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ازمایش بده نمیخوام ناامیدت کنم ولی منم ماه قبل مثبت شد ولی پری اومد😳انشالله که شما بارداری

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2728
آزمایش بده

اخه فعلا نمیتونم. دو سه روز بعد قراره برم

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

[QUOTE=82339242]عزیزم ازمایش بده نمیخوام ناامیدت کنم ولی منم ماه قبل مثبت شد ولی پری اومد😳انشالله که شما با 

دو سه روز دیگه میرم ازمایش.دیشب یه بار زدم مثبت شد بعد گفتم شبه شاید غلط نشون داده ،صبح هم یه بار امتحان کردم بازم مثبت شد... اخه یه ماه از موعدم گذشته.تو سریه قبل چقدر از موعدت گذشته بود؟

[QUOTE=82339242]عزیزم ازمایش بده نمیخوام ناامیدت کنم ولی منم ماه قبل مثبت شد ولی پری اومد😳انشالله ک ...

😃😃😃اخه پس حتما باردارییی😍

من 3.4 روز تاخیر داشتم😀

2740
انشالله ک بارداری عزیزم

ممنون گلم  

خیلیییی پررنگه؟

ان‌شالله مثبته 

ولی امکان کاذب بودن هم هست

من این ماه عقب انداختم

سه مارک هم هاله داشت ولی به لک بینی افتادم و پریود شدم

ان‌شالله ماله شما واقعی هست

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
خیلیییی پررنگه؟ ان‌شالله مثبته  ولی امکان کاذب بودن هم هست من این ماه عقب انداختم سه مار ...

رنگش که هردوتا خط هم همرنگن ،یعنی کمرنگ تر از اولی نیست. امروز رفتم آزمایش بدم، فک میکردم خون میگیرن، ولی ادرار ،منم نداشتم فقط ذرررره گذاشتم دیگه نمیدونم با اون یه ذره بتونن به من جوابی بدن یا نه

رنگش که هردوتا خط هم همرنگن ،یعنی کمرنگ تر از اولی نیست. امروز رفتم آزمایش بدم، فک میکردم خون میگیرن ...

چرا ازمایش خون نگرفتن!!!

ان شالله مثبته

کی میاد جوابش؟

بیای بهم خبر بده وقتی جوابشو گرفتی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊