2737
2739
عنوان

از موقعی که اقدام کردم چند ماهه

288 بازدید | 36 پست

بدنم تغییر کرده قبلا سینه درد داشتم کمردرد 

از موقعی ک اقدامم زیر شکمم درد داره سوزش سر سینه هام بدجوری حالمو گرفته گاهی احساس تنگی نفس میگیرم 

الانم پنج شنبه آینده موعد پریودمه از دیشب درد زیر شکم سوزش سر سینه ام شروع شده 😢

کاش علایم قبل میداشتم

عاشق‌ِ ِآرامش ِ إسمتَم خُـــ ــــدا.......

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2502814/سفره-صلوات-هدیه-به-امام-حسین-برای-حاجت-روایی?postId=82322944

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عهههه من فرقی نکردم تو اقدام 😯شاید بارداریا 😍

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731

منم همین حالتارو دارم و ۴روز مونده ب وقت پریودیم 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

پس چی میگن سوزش سر سینه و دردش علائم بارداریه  😒😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2740

من ک اصلا سابقه نداشته زیر دلم درد کنه از روز تخمک گذاریم ب بعد کلا درد داشتم کمرمم درد میکنه 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
پس چی میگن سوزش سر سینه و دردش علائم بارداریه  😒😩

من نوک سینه هام  میسوزه  متنفرم از این حس 

درد خیلی خفیف داره سینه هام

امروزم بیبی زدم ی خط سفید افتاد رو خط کنترل 

من ک اصلا سابقه نداشته زیر دلم درد کنه از روز تخمک گذاریم ب بعد کلا درد داشتم کمرمم درد میکنه 

من تغییر ۱۸۰ درجه کردم علایم هام کامل عوض شده برای پریود

امروزم بیبی زدم ی خط سفید افتاد رو خط کنترل 

یعنی مثبت؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40