2733
2739
عنوان

از موقعی که اقدام کردم چند ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 36 پست
من تغییر ۱۸۰ درجه کردم علایم هام کامل عوض شده برای پریود

شاید بارداری من الان یک هفته هم هست ک دمای بدنم رو ۳۶/۸

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
فک نکنم گول خوردم خیلی ولی پریود شدم 🤕

عه پس جزو علائمته دیگه 😣

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی مثبت؟؟؟؟

ن نمیدونم اصلا تا الان اینجوری خط سفید ننداخته بود بیبی چکام 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
پریودیتون بهم نریخته از وقتی که اقدام میکنید من ۳ماهه بهم ریختم میگن رحم اماده میشه برای حاملگی

ریخته من خیلی دقیق بودم حتی به ساعت هاش همیشه همون روز همون ساعت های شب میشدم الان یه روز اینور میاد یه روز اونور میره قاطی شده

عاشق‌ِ ِآرامش ِ إسمتَم خُـــ ــــدا.......
2731

من چهار روز مونده ب وقت پری عکس بیبی چکمو بزارم ببینید نظر بدید 

شاید بارداری من الان یک هفته هم هست ک دمای بدنم رو ۳۶/۸

شوهرم بنده خدا رفته بی بی چک خریده از گرون هاش 

ولی خیلی مونده تقریبا ۷ روز مونده به موعد پریود 

ریخته من خیلی دقیق بودم حتی به ساعت هاش همیشه همون روز همون ساعت های شب میشدم الان یه روز اینور میاد ...

اره بخدا منم ساعتاشم دقیق بود سری قبل ده روز جلو انداختم دوماه قبلشم هربار ۲روز عقب انداختم  خداکنه این فرضیه درست باشه 

2740

عکسش نمیاد 

اره بخدا منم ساعتاشم دقیق بود سری قبل ده روز جلو انداختم دوماه قبلشم هربار ۲روز عقب انداختم  خد ...

دوستم با من شروع کرد برای بچه الان اون جدی بود یه شب در میون اقدام کرد ولی من 

اون پریودهات بهم ریخت بعدش زودی باردار شد بعد بهم ریختگی تقریبا ۸ ماه طول کشید 

دوستم با من شروع کرد برای بچه الان اون جدی بود یه شب در میون اقدام کرد ولی من  اون پریودهات به ...

وای چقدم طولانی من ۳ماهه اقدامم دوماه قبلم اصلا درست حسابی نبود این ماه یروز درمیونم خدا کنه بشه انتظار خیلی بده

کسی بوده با شرایط من ک بیبی چکش خط سفید بندازه و باردار باشه