2733
2739

بچم ۲۰ روزشه بهش شیر خودم رو میدم سیر نمیشه اول که میخوره انگار که شیر زیاد بیاد و نتونه قورت بده ، همش گریه میکنه.یکم میخوره باز گریه میکنه، اول شیرمم میدوشم که شدتش کمتر بشه بهش میدم ولی باز نیم ساعت بعد گشنش میشه انگار که خوب سیر نشده باشه؛ میخوام ببینم میشه هم شیر خودمو بهش بدم هم شیرخشک؟ترکیبی مضر نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت تغذیه تو درست کن مواد مغذی و مقوی بخور بزار شیرت بچه تو سیر کن

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊

مضر نيست ولي ممکنه ديگه سينت رو نگيره

سعي کن شيشه شيري بگيري که سر شيشه اش نچرال بلشه يعني شبيه سينه مادر باشه

البته يه نفر بود با سيم وصل کردن سرم به ني نيش شير مي داد،سر اون شلنگ نازک رو با چسب ميزد نوک سينه اش،يه سرشو ميزاشت تو ظرف شير خشک،بچه سينه رو که ميک ميزد از اون تو شير مي خورد،اينجوري هم سينه تحريک مي شد و به مرور شيرش بيشتر شد هم بچه به شيشه عادت نکرد،البته اگر خواستي اين کارو کني بيشتر تحقيق کن يوقت خداي نکرده طوري نشه ني نيت

خودت تغذیه تو درست کن مواد مغذی و مقوی بخور بزار شیرت بچه تو سیر کن

آخه هرچی رو میام بخورم میبینم نفاخه، یا واسه بچه خوب نیست!

بعد با این مشکل که شیرم اولش زیاد میاد و نمیتونه قورت بده چیکار کنم؟

2738
مضر نيست ولي ممکنه ديگه سينت رو نگيره سعي کن شيشه شيري بگيري که سر شيشه اش نچرال بلشه يعني شبيه سين ...

با شیشه شیر نچرال اونت بهش شیرخشک میدم میگن شبیه سینه است و عادت نمیکنه

آخه هرچی رو میام بخورم میبینم نفاخه، یا واسه بچه خوب نیست! بعد با این مشکل که شیرم اولش زیاد میاد و ...

عیب نداره بچه ست فکش هنوز قدرت نداره. روغن خانگی تو غذاهات بریز و بخور

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
آخه هرچی رو میام بخورم میبینم نفاخه، یا واسه بچه خوب نیست! بعد با این مشکل که شیرم اولش زیاد میاد و ...

عزیزم دقیقا مثل منی منم هیچی نمیخورم به خاطر نفاخ بودنش و دلدرد بچم،چندروزه قطره شیرافزا گرفتم

جاذبه چشمات از زمینم بیشتره❤
آره خوبه من به یکی از بچه هام گیگوز دادم به یکیشون اپتامیل روش امتحان کن اگه مشکلی نداشت بده مثلا با ...

آپتامیل رو میخوره ولی مثلا از هر ده بار که میخوره یه بارش رو ممکنه بالا بیاره...این یعنی بهش نساخته؟

2706