2737
2739
عنوان

همکلاسی دانشگاهم مسخرم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 5502 بازدید | 89 پست

چاره اش اینه که نه به دختره و نه به همکلاسی هات محل نذاری حتی نگاهشون هم نکنی و چند تا دوست که اخلاقشون مثل خودته پیدا کنی. اینم یادت باشه اسرارت رو برای هیچ کس نگو حتی اگر طرف حاضره برات جون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونقدر تمرکزت رو بذار رو درس و پیشرفت و اپلای واسه خارج که چند سال بعد تو دلش حسرت زندگی کنار تو رو بخوره حتی اگر به ظاهر نشون نده ...محل سگ بهش نده....اگر دوست داری دانشگاه رو عوض کن..

در ضمن یه نصیحت لاشی بودن ربطی به ظاهر نداره 

ازشنبه ک رفتی دانشگاه شمام بی خیال و با اعتماد ب نفس رفتار کن معمولی باش،لزومی نداره بخاطره اتفاقایی ک مهم نیستن خودتو آزار بدی،لجاش سعی کن رابطتتو با مامان بابات خوب کنی یبار تو قدم بزار و باهاشون ارتباط بگیر،مطمین باش هیچ کس نمیتونه مث خانوادت بهت آرامش و اعتماد ب نفس و قدرت بده،پس تا هستن ازشون استفاده کن

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2731

ارواح عمت

کاربر آقاست،، کاربرآقاست، کاربرآقاست،،دقت کن،، لایک میکنی، ریپلای میکنی،دقت کن ، عزیزم میگی ، خواهر میگی دقت کن، بعد نیا قر و فر بریز نمیدونستم!! چون جوابت نمیدم ،، چرا حسودیت میشه خانم متاهل ،دخترخانمی جوابم رو میده یا میاد خصوصیم!سرت تو کارخودت باشه دیگه ، ناراحت نباش کسی با من دوست نمیشه،اصلا فکر کن من میخوام تو دنیای مجازی دوس دختر داشته باشم(این قسمت مجردها دقت کنناااا نخ دادم زیرپوستی شما کار خودت بکن دوستی بفرست فقطم تهران سمت بالا   تاپیک جالب بود تگ کنید  ) ، ازین ک بالاتر حرفی نیست پس بیخیال من شین دیگه لطفا)کامنت میزارم ترک تاپیک میکنم ریپلای میکنی میام میخونم میگی چرا اومدی!!!!؟؟؟ از عاقبت فرار از مدرسه ست ک‌اینجام هی نگو علاف بیکار ، مرد الان باید سرکار باشه!! چیزی بنام شخصیت مانع هست ک بخوام جواب بعضیاروبدم،، بما ک میرسه میشی امامزاده فرزند پیغمبر،، واه واه النگوهات نشکنه !!!!خسته شدم خدایا بسه دیگه!!!،**‏با همه صدف طاهریانی ، با ما آزاده نامداری؟ (آرزوی شخصیم: تاپیک راهنمایی از مرکز خرید درمورد سیسمونی دخترپسر دوقلوم البته بعد پیدا کردن مادرش)
خانم محترم این چه حرفیه که شما میفرمایین، کی خودشو مالک دونسته.چرا جمع میبندین و الکی شلوغش میکنین.

اول که با شما خوب بود هاله نور داشت...بعد به هر علتی تمایل به دوستی نداشت شد منحرف!...غیر این بود که قبول میکردی رفت و امد و انتخاب دوستاش ربطی به شما نداره

2740

نمیدونم بعضی پسرا چرا فک میکنن هر کی چادر سر میکنه محجبه اس، خوبه هرکیم چادر سر نکنه محجبه نباشه بده،حالا کاریه که شده همه مشکل دارن تو زندگیشون خجالت نداره که مشکل اصلی خود شمائی که از خودت خجالت میکشی این چیزا خجالت نداره بی خیال باش

دختر نورانی و ....

نمیاد با یه پسر گرم و صمیمی برخورد کنه...

فکر کردی فقط با تو اینجوریه خوشت اومده...

حالا ک فهمیدی صمیمیت و نور بالا بودنش همگانیه ناراحت شدی..  

مثلا فکر کردی خیلی خاص بودی ک با تو فقط گرمه با بقیه یخ...

کلا از این تیپ دخترا تو دانشگاه زیاد دیدم.. 

خوب میشناسمشون.  

عزیزم این اقا مشکلش چیز دیگست اصلا با اون خانم کاری نداره میگه مسخرم میکنه

اتفاقا دقیقا مشکلش همبنه...وقتی در ذهنش اونو منحرف و فاسد فرض کرده...طبیعیه اونم اینو مسخره فرض کنه...باز هم مسخره بهتر از منحرف فرض کردنه

به نظر من شما فقط فقط باید رو اعتماد به نفستون کار کنید در این زمینه میتونید از روانشناس خوب مشاوره بگیرید شما باید اول این مسئله رو حل کنید  خواهرانه بهتون میگم اینی که شما دیدید یه چشمه کوچیک از رفتار جامعه بوده شما قراره به عنوان یه مرد کار کنی تو جامعه گام برداری باید محکم و با اعتماد به نفس باشی اگه امروز نتونی با این مشکل کوچیک کنار بیای مطمئن باش پس فردا نمیتونی تو این جامعه دووم بیاری اون خانوم هم یه درسه خوب ازش بگیر یک اینکه ادما رو از ظاهرشون قضاوت نکن دوم انقدر راحت دل به کسی نبند سومم به کسی خیلی زود اعتماد نکن..اون خانوم یا هرکس دیگه هم بهت نیشخند زند سینتو سپر کن با اخم و پوزخند از کنارش رد شو تمرین کن تمرین کن با خودت جلو ایینه صحبت کن به خودت القا کن که میتونی رو اعتماد به نفست کار کن موفق باشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی وعربی به همراه جزوه فیلم ... تمامی پایه های دبیرستان با قیمت مناسب (جلسه اول رایگان)   
خب اعتماد نمیکردی انقدر زود اما بیخیال حال خودتو خوب کن،  هنوزم نورانیه یا دیگه نیست؟ :))

خب من فک میکردم واقعا دوستم داره، فکر میکردم آدم درستیه چون به خدا اگه فقط شما ایشونو ببینین، فکر میکنین استغفروالله پیامبر زاده است، بعد خودش بهم گفت راحت باش و حرفاتو بزن و خیلی دوست داشت از خانوادم بدونه. منم فک میکردم آدمه بهش گفتم چه میدونستم همچین گرگی در لباس میشه.

2706