2733
2734
واسه مدرک البته شوهرم تو تل گرام چت نمیکنه فقط واتساپ😐

فقط بهت بگم مردا اینجور مواقع اینقدر قربون صدقه ی طرف میرن که ممکنه حالت خییلی بد بشه اگه میتونی از یه راه دیگه استفاده کن

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی فایدس عزیزم کسی ک خیانت میکنه مطمن ترازاین حرفا برنامه میچینه بعدم بهش نشون بدی ک بدتره دیگ دفعه بعد سعی نمیکنه قایمم کنه علنی میشه هیچ دادگاهیم چتو مدرک خیانت نمیدونه

2728
خب همون vp  n هس ولی رو لب تابه روشن نمیشه اما رو گوشیم از همون دار روشن میشه  بع این لب ...

وی پی ام برای اندروید با ویندوز فرق داره نصب نمیشه باید مخصوص خودشو دانلود کنی

2740
بی فایدس عزیزم کسی ک خیانت میکنه مطمن ترازاین حرفا برنامه میچینه بعدم بهش نشون بدی ک بدتره دیگ دفعه ...

این دوستمون نگف واسه چت گف واسه ک ببینی ب کی زنگ میزنه البته من هنوز بلد نیسم اما اینجوری گف

چجوری اخه؟

عزیزم تو این کانال برو. من به همه متاهلا پیشنهاد میکنم. یکم عشوه یادبگیر. و توی قسمت جستجو بزن خیانت. کلی تجربه میاد.من خودم مجردم ولی خیلی مطالب و تجربیاتشونو میخونم. نه صاحب کانال اشنامه نه قصد تبلیع دارم عزیزم.ولی فک کنم یکم که بری توش تجربیاتشونو بخونی یکم جنگجو تر میشی

ZEEENDEGY@

تو تل گرام عضو شو اسم کانالشم پیوند عقل و عشقه. برو و خبرشو بده که بدردت خورده یا نه.

وی پی ام برای اندروید با ویندوز فرق داره نصب نمیشه باید مخصوص خودشو دانلود کنی

اها شاید رو لب تابه خس و من نفهمیدم 

چون خودش باز میکنه 

البته بگمااا لب تاپشو کرده اندریودی

2706