2733
2739
توی نل گرام  میشه دو یا 3 نفر اون تل گرام ک داشته باشن شماره تل گرام و بزن با گوشی خودت برای ت ...

نه عزیزم کد واسه خط اون میره بدتر میفهمه کار اینه اون درصورتیه ک سیم کارت تو گوشی خودش باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه عزیزم کد واسه خط اون میره بدتر میفهمه کار اینه اون درصورتیه ک سیم کارت تو گوشی خودش باشه

نه نه اول ب تل گرام میره بعد به سیم کارت شما امتحان کن من از این کارها زیاد انجام دادم 

استاتر میخای چتاشو بخونی که چی؟  مگه بهت ثابت نشده من اینکارو کردم و نابوددددد شدم

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....
ب سیم کارت نمیره به تل گرام قبلی میره 

مطمینی گلم؟

بعد خب شوهرم تو تلگ رامش ببینه میفهمه کد امده

بعد این یه تل گرام تو لب تاب نصب کرده اما هات اسپوت ک روش هس روشن نمیشه که وارد تلگرامش شم 

میدونی باید چیکار کنم؟

2740
مطمینی گلم؟ بعد خب شوهرم تو تلگ رامش ببینه میفهمه کد امده بعد این یه تل گرام تو لب تاب نصب کرده ام ...

عزیزم حالا گیرم تو چتاشم دیدی جز اعصابت خورد بشه چیز دیگه ای نداره اصلا هم نمیتونی ثابت کنی همونیکه بهت گفتم بهترین راهه

مطمینی گلم؟ بعد خب شوهرم تو تلگ رامش ببینه میفهمه کد امده بعد این یه تل گرام تو لب تاب نصب کرده ام ...

برای هات باید فیل. تر ش کن داشته باشی ی فیل تر ش کن نصب کن بیا بالا 

برای هات باید فیل. تر ش کن داشته باشی ی فیل تر ش کن نصب کن بیا بالا 

خب همون vp  n هس ولی رو لب تابه روشن نمیشه اما رو گوشیم از همون دار روشن میشه 

بع این لب تاپ شوهرمه من نمیتونم جیزی روش نصب کنم 

2706