2733
2739
عنوان

شوهرای شمام مثل شوهر من روز ولنتاین بی احساس بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 60 پست
۵۰درصد خونه ها الان دعواس😟😀

نمی‌دونم چرا ما مذکرا حسشو نداریم 

البته این یه اشکاله ،با ابراز علاقه چیزی ازمون کم نمیشه ارزش زندگی هم به همین چیزاست بنظر

دنیا با همه ی ابعادش در نگاه تو جاریست ،به خوبی ها نظر کن از بدی ها گذر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا موافقم باهات مگه عشق وعلاقه به این چیزاست .صبح تا شب به خاطر زندگیشون دارن زحمت میکشن این نشون ...

والا اصلا اهل لاو ترکوندن نیست خیلی یخه گفتم من بهش پیامک بدم اونم واکنش نشون میده اما انگار نه انگار

2728
کاملا موافقم باهات مگه عشق وعلاقه به این چیزاست .صبح تا شب به خاطر زندگیشون دارن زحمت میکشن این نشون ...

راستش در این زمونه باید یکمی هوای همدیگرو داشته باشیم

من به همسرم گفتم

کادویی که میخاستم برات بخرمو برای امور خیریه خرج میکنم

وقتی همسایمون ی بچه داره با سوتغذیه، فکر نکنم درست باشه من برای همسرم ی خرس گنده و شکلات ،.. بخرم

شایدم من اشتباه کنم😕

نمی‌دونم چرا ما مذکرا حسشو نداریم  البته این یه اشکاله ،با ابراز علاقه چیزی ازمون کم نمیشه ارز ...

مگه چی ازتون کم میشه یه نیم کیلو شیرینی یه شاخه گل بگیرید دل خانومتونو خوش کنید

2740
نمی‌دونم چرا ما مذکرا حسشو نداریم  البته این یه اشکاله ،با ابراز علاقه چیزی ازمون کم نمیشه ارز ...

من شخصا این چیزا برام اهمیت نداره .مرد اگه خوب باشه انکار هرررر روز ولنتاینه برات ..من توقعم اینه ک همیشه خوب باشه و بیادم باشه .وگرنه تولد و ولنتاین و این برنامه ها بهانس.

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
والا اصلا اهل لاو ترکوندن نیست خیلی یخه گفتم من بهش پیامک بدم اونم واکنش نشون میده اما انگار نه انگا ...

اصلا اهمیت نده وشبشو خراب نکن .همسر من تولدم رو بعد ۱۰ سال زندگی پارسال یه ماه زودتر وامسال دو روز دیرتر تبریک گفت اونم فقط تبریک خالی ولی عشقو علاقش به زندگیش برام اثبات شدست واینا هیچ برام مهم نیست

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
چیکار

هیچی ازچن روز قبلش هی میگفت ولنتاین ولنتاین😆بعد روزش زنگ زدکه شب بریم بیرون منم گفتم باشه حالا ازصبح ذوق کرده بودم که چی خریده یعنی ازمامان وآجیمم میپرسیدم که چی حدس میزنن😅خلاصه رفتیم بیرون وتوماشین من همش فک میکردم حتما یه جاقایمش کرده میخاد سورپرایزم کنه بعدشم منو برد یه رستوران خیلی شیک دیگه اونجا به خودم گفتم نه هیچی نخریده حداقل برم یه شام درست وحسابی بخورم جبران شه اونجاهم تا قیمتارو دید گفت پاشو بریم اینجا شلوغه وپاشدیم اومدیم خونشون ومثل بچه مظلومای حسرت کشیده خوابیدم😐😁

2706