2733
2734
عنوان

خانما بی بی چکم دو روز مثبت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هورمونی هست. کم خونی... باید بری دکتر . خودش بلده

هورمونی پرولاکتینو ال اچ و ی چیز داده بودم پس همه رو ببرم

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌
عزیزم منم بی بی چکم مثه بی بی چکتی قبلی تو میشه.بعد یه ساعت هاله میندازه.ینی مثبته؟

احتمالش زیاده بذار از موعدت بگذره مال منو که دیدی هاله توهمی داشت قبل موعد

2738
احتمالش زیاده بذار از موعدت بگذره مال منو که دیدی هاله توهمی داشت قبل موعد

عزیزم من 34روزه پریود نمیشم ینی ازاخرین پریودم که کلا به هم ریختس سه روز میگذره 

قرص مدروکسی خوردم از قطعش13روز میگذره ولی هنوزپریودنشدم و فقط درد زیرشکم و سینه دارم.بی بی چکامم که بعدازیه ساعت هاله میندازن و منفی محسوب میشه.نمیدونم چیکارکنم

مبارکه 

هفته شش برو دکتر که قلبش تشکیل شده باشه

روز ۴۲ پری به بعد.

من روز ۴۸ رفتم اولین بار

خودش با گوشی پزشکی صدای قلب جنین رو شنید

گفت سونو نمیخواد

فقط اسید فولیک بخور ویتامین ب کمپلکس 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
عزیزم من 34روزه پریود نمیشم ینی ازاخرین پریودم که کلا به هم ریختس سه روز میگذره  قرص مدروکسی خ ...

برو آز

آره همرو همرات ببر هر کدوم لازم باشه برات تکرار می‌کنه. ایشالا بسلامتی این دوران میگذره

همچنین عزیزم

سلام خانما منم باید16بهمن پری میشدم نشدم بعد یک هفته بی بی زدم مثبته و ازمایش دادم مثبت 

دکترم نرفتم گفته حداقل هفته 7برم 

بتا تو از باید چن باشه برای منو زده بود بعد یک هفته عقب انداختن100<

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ