2733
2734
عنوان

خانما بی بی چکم دو روز مثبت شده

519 بازدید | 28 پست

آز هم دادم مثبت سوالم اینه الان باید چیکار کنم کی برم دکتر؟کی برم سونو؟چه کاری بهتر؟

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبارکه، دکتر برو چون بهتره ۴۸ ساعت بعد دوباره آز بتا بدی ولی سونو زود نرو بیخودی استرس میگیری من اواخر هفته ۹ رفتم

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
الان جواب آزمایشو بردار برو پیش دکتری که انتخاب می‌کنید تا برات آزمایش بنویسه. هفته هشتم برو سونو قل ...

امروز که پنجشنبه نیستن

2738
دکتر بهترین کاره توصیه ها آزمایش ها و کارهای ممنوعه که باید احتیاط کنی .  خانم بار شیشه داری پ ...

آخه شاغلم انقدم که راه رفتم نگووووو 

مبارکه عزیزم جواب آزمایشتو ببر پیش دکتری ک مد نظرته خودش ک همه چی رو برات توضیح میده

تعطیله تا شنبه

مبارکه، دکتر برو چون بهتره ۴۸ ساعت بعد دوباره آز بتا بدی ولی سونو زود نرو بیخودی استرس میگیری من اوا ...

والا من تیتر ندادم گفت بیشتر از ۱۰۰ حالا هر عددی میتونه باشه فکرنکنم نیازی به تکرارش باشه فقط ببخشید خیلی تکرر ادرار دارم وقتی آب میخورم

الان جواب آزمایشو بردار برو پیش دکتری که انتخاب می‌کنید تا برات آزمایش بنویسه. هفته هشتم برو سونو قل ...

آزمایش ی سری داده بودم فقط قندو چربی و ویتامین دی بنویسه

2706