2733
2739
عنوان

خانما یه لحطه میاید

118 بازدید | 9 پست

تلکرام وقتی نصب میکنی یه کد احراز هویت میاد تو تلگ رام بعد اگه باز تلگرا م بخوایم رو گوشی باز نصب کنیم با همون اکانت کد احراز هویت بزنیم کافیه ؟چیزی واسه اون شخص نمیره؟

منظورت اینه که برای یه شماره تلفن تو دو تا گوشی تل گرام نصب کنی؟

اره 

حس میکنم شوهرم بهن خیانت میکنه میخوام مدرک داشته باشم

بعد تلگ رام که نصب کرده کد احراز هویتشو من دارم گیخواسم رو گوشی خودم نصب کنم 

الان جیزی واسش میزه؟

با همین کد میتونم نصب کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با همون کد نمی تونی

کدها بعد از یه مدت منقضی میشن

تو گوشیت نصب کنی مخاطبهات به مخاطبهای توی گوشی شوهرت اضافه می شن

بعد از نصب علاوه بر گوشی ای که سیم کارت توشه و براش اس ام اس می ره به هر گوشی ای که تل گرام نصبه هم کد می ره

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
2742
با همون کد نمی تونی کدها بعد از یه مدت منقضی میشن تو گوشیت نصب کنی مخاطبهات به مخاطبهای توی گوشی ش ...

اها پس کد جدید میاد

از لحاظ اینکه مخاطبام براش میره مورد نداره جون مخاطبای من تو گوشیش هس بخاطر عوص کردن گوشی

اها پس کد جدید میاد از لحاظ اینکه مخاطبام براش میره مورد نداره جون مخاطبای من تو گوشیش هس بخاطر عوص ...

باید گوشیش دستت باشه کد که اومدش بزنی به گوشیت و سریع از تو گوشیش پیامو پاک کنی

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
اها پس کد جدید میاد از لحاظ اینکه مخاطبام براش میره مورد نداره جون مخاطبای من تو گوشیش هس بخاطر عوص ...

از تو گوشیش هم می تونه بفهمه با شماره ش چند تا ت لگرام فعاله و تو چه گوشیایی(مشخصات گوشی یا کامپیوتر رو می تونه بفهمه)

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
2740
از تو گوشیش هم می تونه بفهمه با شماره ش چند تا ت لگرام فعاله و تو چه گوشیایی(مشخصات گوشی یا کامپیوتر ...

اره اینو هم میدونم 

ولی اگر با کد میشد نصب کرد یه چن روز نصب میکردم بعد پاک میکروم