2733
2739

خیلی سخته ،،منم پسر ۲۸ هفته بدنیا اومد،،یه ماه زنده موندبعد از دنیا رفت،،الانم درسته بعد نه ماه استراحت مطلق یه پسره ۱۸ ماهه دارم،،ولی هر وقت نوحه ی حضرت علی اصغر گوش میدم به یاد اون زار زار زجه میزنم،،،یک ماه تموم با سرنگ بهش شیر داده بودم،،ولس حکت خدارو برم،،،همینه،،الان پسر دومیم نذر حضرت ابوالفضله،،با توسل به ائمه دوباره باردار میشی ایشالا

بهشت هم کمه برای مادری که دوساعت تلاش میکنه برای خواب پنج دقیقه ای کودک😭
من وشوهرم از قبل عروسک میگرفتیم میزاشتیم کنار برا بعداز بدنیا اومدن بچمون بعداز این اتفاق همشوباچاقو ...

منم تنها بودم ااااخ خدا کاش نگهش میداشتی نمیدونم خدا منو نمیبینه یا ازم ناراحته

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم خیلیییییییییییییی ناراحت شدم😔😔😔

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2728

منم 22هفته دوقلوهام از دست دادم غصه نخور انشالا دفعه بعد صحیح سالم بیاد.... روحیت نباز. به زندگی برگرد دوباره تلاش  کن

یه صلوات واسه سالم بودن بچم لطفا بفرستید ممنونم 🙏🙏🙏بعد از پنج سال چشم انتظاری خدا بهم داده بی صبرانه منتظرم بقلش کنم ... استراحت مطلقم روزهایی سختی سپری میکنم
خیلی سخته ،،منم پسر ۲۸ هفته بدنیا اومد،،یه ماه زنده موندبعد از دنیا رفت،،الانم درسته بعد نه ماه استر ...

اخ خدا صبرت عزیزم انشاالله این پسر گلت سالم و سلامت باشه و خدا ،حافظش باشه انشاالله برا منم دعاکن دوباره بچه دار بشم

شما دلیلش چی بود؟

مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی که علایمش فشار خون بالا و دفع پروتئینه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2740
من وشوهرم از قبل عروسک میگرفتیم میزاشتیم کنار برا بعداز بدنیا اومدن بچمون بعداز این اتفاق همشوباچاقو ...

چی شد یهو دردت گرفت و ب دنیا اومد؟ 

عزیزم اینطوری خودتو نابود میکنی. توکل کن. خداروشکر که باردار میشی. منم یک پنج ماهه و یک دوماهه سقط کردم. اما هنوزم امید دارم. خداروشکر میکنم که باردار میشم

ممنون عزیزم قربون مهربونیت انشالله بزودی حاجت روابشی😘

ممنونم عزیزم انشاالله توروخدا حالا ک یه فرشته داری برا منم دعاکن زودتر بچه دار بشم

2706