2737
2734
جفت و فرستادن پاتولوژی....میگن بچه احتمالا مشکل داشته...ولی من تمام آزمایشات و غربالارو رفته بودم..ا ...

ای بابا پس ناراحت نباش وحکمت خداروشکرکن درسته سخته ولی زندگی بایه بچه معصوم ومشکل دار سختره انشالله بزودی جاش پرمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بزرگه 

خیلی سخته میدونم 

منم بعد از 8سال که باردار شدم تو 3 ماهگی سقط شد 

که افسردگی شدید گرفتم 

ولی الان یه دختر 16 ماهه دارم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

متاسفانه تو سونوی غربالگری ها عروق جفت رو درست حسابی بررسی نمی کنن من  مسمومیت بارداری گرفتم خیلی حالم بد بود 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2728
2740
شوهرمن مشکل داشت....گفته بودن آی وی اف  ولی غذاشو که تغییر دادم طبیعی 2 ماهه بار دار شدیم...حال ...

اخ عزیزم غصه نخور من نمیدونم چرا مردا در این لحظه مارو درک نمیکنن 

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
شوهرمن مشکل داشت....گفته بودن آی وی اف  ولی غذاشو که تغییر دادم طبیعی 2 ماهه بار دار شدیم...حال ...

مشکلش چی بود؟ آخه کیفیت اسپرم تاثیر داره. توی آی یو آی و آی وی اف بهترین اسپرم ها جدا میشن

روی صورتمو دادم که نبینمش...طبیعی دنیا اومد..3 ساعت توو یه اتاق بودیم...شوهرم اومد و دیدش..فقط عکساش ...

😭😭😭استاتر چجوری متوجه شدی مشکل داره منظورم اینه بچت حرکت نکرددیگه 

الهی الهی اروم باش برای منم سخته خیلی خدا صبر بده  منکه داغوووونم

من وشوهرم از قبل عروسک میگرفتیم میزاشتیم کنار برا بعداز بدنیا اومدن بچمون بعداز این اتفاق همشوباچاقو پاره کردم😢😢😢.خودم تنها توخونه بابدبختی ازم دفع شد

2706