2737
2739
عنوان

شهادت ابراهیم هادی. و حاجتمندان

| مشاهده متن کامل بحث + 11172 بازدید | 933 پست
سلام بچه ها . فقط اومدم بگم نا امید نشین چون واقعا شهید حاجت روایی هستن .  من خودم بعد 11 سال ...

عزیزم یک هفته بعد از طلاق با کسی آشنا شدن پشیمونی نیاره برات... 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها . فقط اومدم بگم نا امید نشین چون واقعا شهید حاجت روایی هستن .  من خودم بعد 11 سال ...

چه جالب لطفا پیش شهید برای منم وسطاتت کنین که درحقم دعا کنن یه حاجتی دارم تا آخر ماه حاجتم برآورده شه انشاءالله به حق همین شهید 

خدایا شکرت😍🥰 

سلام بچه ها . الان تاپیک رو دیدم خیلیییی دلم گرفته شب و روز ندارم تو رو خدا منم دعا کنید خدا کمکم کنه و همین شهید بزرگوار واسطه شه بین منو خدا و حاجتم رو بگیرم.  

منم 1000 صلوات میفرستم. 

فقط چقدر فرصت داریم واسه ختم صلواتمون؟

2731

من هم 100تا می فرستم

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
2740
پس چرا منو حاجت روا نمیکنن؟ پس چرا منو نمیبینن؟  خسته شدم خدا

عزیزم صبور باش 

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
2706