2752
2734
عنوان

شهادت ابراهیم هادی. و حاجتمندان

| مشاهده متن کامل بحث + 11175 بازدید | 933 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام    دیروز دوستم کلثوم  قبل از 12شب هزار صلوات فرستاد  

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2731

منم ۱۰۰۰ صلوات میفرستم . ان شاءالله حاجت روایی هممون.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
2740

سلام. من 1000 تا میفرستم ولی دقیقا نمیدونم این تاپیک برای 2 روز پیشه ظاهرا. درسته؟ 

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود

سلام بچه ها . فقط اومدم بگم نا امید نشین چون واقعا شهید حاجت روایی هستن . 

من خودم بعد 11 سال زندگی مشترک طلاق گرفتم . روزایی خیلی سختی داشتم از لحاظ روحی می گم 

به همین شهید متوسل شدم .

بعد یک هفته یه آدمی تو مسیرم قرار گرفت اسمش هادی.