2733
2739
عنوان

من چيكار كنم الان؟

139 بازدید | 9 پست

نامزدم ديشب و خونه يكى از دوستاى مجردش بوده امروز هم قرار بوده بياد اينجا از سرشب ده بار گفته مياد هنوز نيومده الان گوشى شو جواب نميده وقتى ز زد بگم نياد بمونه همونجا!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکم بچگانه نیس بدون این که توضیح بخوای این واکنش و نشون بدی؟ 

شاید دلیل خاصی پشت کاراش باشه 

از الان نشون آدم موجهی هستی و رشد عقلیت کامله 

اول توضیح بخواه اگر قانع نشدی هر کار خواستی بکن

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
یکم بچگانه نیس بدون این که توضیح بخوای این واکنش و نشون بدی؟  شاید دلیل خاصی پشت کاراش باشه&nb ...

خيلى غير منطقيه ولى واقعا عصبانى ام اى كاش بشه خشم مو كنترل كنم 

خيلى غير منطقيه ولى واقعا عصبانى ام اى كاش بشه خشم مو كنترل كنم 

اصن یه درصد فک کن میخواد امتحانت کنه وقتی همیشه باهات هس یه بار مشکل پیش بیاد تو چجوری مدیریت خشم میکنی 

خودتو نشون بده

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2738
قرار بود داداش دوستش بياد شام بخورن بعد بياد الان زنگ زده ميگه گوشيم اونور بود تازه داداششه اومده&nb ...

داشتم پيام ميداد ديگه نيا بمون همونجا ز زد معذرت خواهى كرد گفت دوستاش گير دادن پاستا درست كنه بعد كه درست كرده منتظر داداش دوستش بودن اونم هى گفته پنج مين ديگه ده دقيقه ديگه مياد دير اومده ولى خيلى معذرت خواهى كردم ازم به روش نياوردم اما دارم منفجر ميشم