2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرزو جون و آقا وحید ب پای هم پیر شین😂

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
2728
2740

من که حال ندارم برم چیزی بخرم،فردا تولدمم هس ببینیم اون چیزی میخره😐😐😐

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
من که حال ندارم برم چیزی بخرم،فردا تولدمم هس ببینیم اون چیزی میخره😐😐😐

لازم نیست چیزی بخری 

رو یه کاغذ براش کلی جملات عاشقانه بنویس و کلی شکلک قلب و اینا بکش 

یکم قری باش

لازم نیست چیزی بخری  رو یه کاغذ براش کلی جملات عاشقانه بنویس و کلی شکلک قلب و اینا بکش  ...

😴😴😴😴😴دارم وسایلو جمع میکنم برا اثاث کشی،ولش کن بابا،ی کیک بخوریم بسمونه،امسال که اصن حال ندارم حالا شاید سال بعد ی کاری بکنم،

وعده ی سر خرمن😀😀😀😀

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
آفرین، حتما بفرست  منم الان درست کردم منتظرم همسرم از دانشگاه بیاد سوپرایزش کنم

من تا شب شیفتم از دیشب دست به کارشدم😉غذاهای مورد علاقش شامل دلمه,کتلت مرغ,ماکارونی و پنیر درست کردم😍و دسر کاستر دو رنگ(شکلاتی و ساده)و دسر انار😍همه رو سعی کردم قلبی کنم😍یه باکس هدیه هم خودم درست کردم😍

خسته نباشی 😂وعده سر خرمن رو خوب اومدی

😂😂😂😂اره دقیقا،سلامت باشی

2706