2733
2734
عنوان

توجه همسر

132 بازدید | 9 پست

چکار کنم همسرم تو جمع خانوادش هواسش بهم بده اخه احساس میکنم چون حواسش بهم نیس همه فکر میکنن دوستم نداره و اصلا به من توجه نمیکنن درحالی که داداشش انقدر با زنش جلوی جمع خانواده همسرم خوبه که نگو احترام میزاره وبوسش میکنه خواهرشوهرام خانواده شوهرم وقتی میبینن احترام میزاره به زنش وحواسش هست اوناهم توجه میکنن! من اینجا اصلا به چشم نمیام این موضوع خیلی اذیتم میکنه به همسرم گفتم فایده نداره بدترم میشه یه بار گفت من دوست دارم کار به بقیه ندارم این لوس بازیا یعنی چی! گفتم اگه تو توجه کنی وبرام ارزش قائل بشی جلوشون نا خودآگاه خودشون بهم احترام میزارن ساکت شد! بگین چکار کنم کمی به حرفام گوش بده

اونایی که به زنشون توجه میکنن از زنشون حساب میبرن ، برای این کار هم خیلی باید زحمت بکشی کار یکی دو روز نیست با سیاست و هنر با شوهرت برخورد کن تا ازت حساب ببره 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم مگ مهمن بقیع یعتی با یه ماچ طرف نشون میده خیلی زنشو میخاد میدونم حق داری ولی بعضی مردها دوس ندارن تو جمع محبت کنن ولی خودمونی گل میکارن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من خودم همسرم رفتار بیرونش با رفتار تو خونش خیلی متفاوته 

ولی با این قضیه کنار اومدم چون فکر دیگران اونقدرام مهم نیس

استارتر هستن کسایی که شوهرشون بیرون تو جمع با زنه مثل ملکه رفتار میکنه ولی تو خونه گدرشو در میاره

دیدم اینو!

و خدایی که بشدت کافیست... 
عزیزم تو جمع بهتون بی احترامی میکنه یا فقط توجه زیاد نمیکنه؟ و اینکه تو خونه چطور؟

نه فقط توجه نمیکنه تو خونه قبلانا اینطور بود ولی الان خیلی بهتر شده احترام منو میزاره من میخوام تو جوع واسش بده بهم مثلا کنارم بشینه واز این حرفا! تو خلوتمون خوبه فقط ساکته همیشه ساکته ومن دوست دارم حرف بزنه

2738
عزیزم مگ مهمن بقیع یعتی با یه ماچ طرف نشون میده خیلی زنشو میخاد میدونم حق داری ولی بعضی مردها دوس ند ...

منم میدونم ولی واقعا اذیت میشم تو جمعشون وقتی خانواده همسرم انگاری بچشمشون نمیام

اونایی که به زنشون توجه میکنن از زنشون حساب میبرن ، برای این کار هم خیلی باید زحمت بکشی کار یکی دو ر ...

خیلی حساب میبره با اینه زنش بیوه بود با یه بچه گرفتش خانواده زنش خوب پشت دخترشون گرفتن