2737
2734
تا حالا هيچي ندادي؟ دكتر به من گفت از شروع ماه پنج لعاب برنج و حريره بده تا ماه ٦ بعدشم سوپ

یعنی بجه من که اول اذر به دنیا اومده از اول فروردین بهش لعاب برنج بدم ؟؟؟ میشه 4 ماه تمام و اول 5 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حالا هيچي ندادي؟ دكتر به من گفت از شروع ماه پنج لعاب برنج و حريره بده تا ماه ٦ بعدشم سوپ

نه تا حالا ندادم با خودم گفتم چون شیر خشک میخوره بهتره یکمی غذا بدم.... فرنی و لعاب رو چقد میدی؟

2731
یعنی بجه من که اول اذر به دنیا اومده از اول فروردین بهش لعاب برنج بدم ؟؟؟ میشه 4 ماه تمام و اول 5&nb ...

نميدونم دكتر پسر من اينطوري گفت،گفت با آب جوشيده و نبات سفيد از يه قاشق چايخوري شروع كن كم كم اضافه كن

منم دخترم ۶ ماه و ۴ روزشه. ۴ روزه براش فرنی شروع کردم. گرچه لبش رو کیپ می‌کنه و اغلب نمیخوره. از یه قاشق مرباخوری شروع کن ..بعد یک هفته تا ۹-۱۲ قاشق هم میشه داد. هفته بعدش حریره بادوم از یه قاشق مرباخوری شروع کن و بقیه قاشق ها رو فرنی عادی بده. هفته بعد میشه سوپ..همینجوری می‌ره جلو

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
نه تا حالا ندادم با خودم گفتم چون شیر خشک میخوره بهتره یکمی غذا بدم.... فرنی و لعاب رو چقد میدی؟

من پسرم ٣ ماهشه تازه،از يه قاشق شروع كن،اتفاقا شير خشكيا زودتر بايد غذا بخورن

2740
نميدونم دكتر پسر من اينطوري گفت،گفت با آب جوشيده و نبات سفيد از يه قاشق چايخوري شروع كن كم كم اضافه ...

وزنش کم بود بچتون ؟

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
یعنی بجه من که اول اذر به دنیا اومده از اول فروردین بهش لعاب برنج بدم ؟؟؟ میشه 4 ماه تمام و اول 5&nb ...

من خودم پسرم ١٥ آبان دنيا اومده ميخواستم از اول فروردين بدم گفتم ولش كن دكتر اينا نيست يه موقع اسهالي چيزي بشه ميزارم از ١٥ فروردين،شير خشكيه؟