2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عاااشق قورمه سبزی با مرغم

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2731

وای عالیه

با سینه درست کردم

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
2740
یعنی واقعا مرغ در این حد نفرت انگیز و چندش آوره که من نمیدونم برای خودم متاسفم که مرغ دوس دارم واقعا ...

من که دوست ندارم.ولی خوب ترجیح میدم مرغ بخورم تا قرمه سبزی با مرغ.ولی مجبور بشم همه چی میخورم.آدم سازگاری هستم

سینه مرغو مث گوشت تیکه کن بعد با پیاز حسابی سرخش کن 

از اونور قورمه سبزیتو بذار بپزه جا افتاد اونموقع مرغای سرخ کردتو بریز توش 

اگه خوب بلد باشی بپزی عالی میشه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

من تا حالا درست نکردم نمیدونم خوشمزه میشه شمام هوس کردی خوب درست کن بین چه جور میشه همیشه غذاهای جدید رو نخوردی خوب امتحان میکنی یا خوشت میاد یا نه اینجام خوب سلیقه ها متفاوته شاید شما دوست داشته باشی کس دیگه اون طعم دوست نداشته باشه

پرستار nicu
مطمعنم اینایی که پیف پیف میکنن رنگه گوشتو تا حالا تو قرمه ندیدن چه برسه به گوشت.خیلی جو گیرن نی نی س ...

توام عین من اعصابت خورد شدا از کامنتا😡

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
مطمعنم اینایی که پیف پیف میکنن رنگه گوشتو تا حالا تو قرمه ندیدن چه برسه به گوشت.خیلی جو گیرن نی نی س ...

اخه خیلی خوشمزه میشه امتحان نکردن فک کنم یا اونی که براشون پخته بد پخته

2706