2737
2734
عزیزم من اتفاقاامضات خیلی دوست دارم باحاله ادم خندش میگیره دقیقااینجابیشتریاهمینن که شماگذاشتی اون ق ...

بله عزیزم بعد جالبه اونایی که خودشون اینجورین بهشون برمیحوره 😊اون قبلی اینقدر حمله کردن بهم پاکش کردم اول شخص مفرد نوشتم یهنی خودم رو معرفی میکنم واقعا فکرشم نمیکردم به معرفی کردن خودمم گیر بدن😂😂😂😂😂بی خیال

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم بعد جالبه اونایی که خودشون اینجورین بهشون برمیحوره 😊اون قبلی اینقدر حمله کردن بهم پاکش کر ...

خودت جواب خودت دادی دیگه 😉😉.دروغم نگفتی که والااینجامیای خودشون وخانوادشون عالی خانواده شوهرشیطان همه هم قدبلندوچشم رنگی وخوش هیکل وپولداربعضیاهم میبینی ازشوهرشون مینالن بعدتوتاپیکی که تعریف ازشوهره میان رویاهاشون مینویسن یعنی شوهرم میگه😬😬😖😖

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
بله عزیزم بعد جالبه اونایی که خودشون اینجورین بهشون برمیحوره 😊اون قبلی اینقدر حمله کردن بهم پاکش کر ...

دقیقاکسی که اینجادروغ نگه دلیلی نداره ازامضات ناراحت بشه اتفاقاخوششم میادمیخنده 

2731
خودت جواب خودت دادی دیگه 😉😉.دروغم نگفتی که والااینجامیای خودشون وخانوادشون عالی خانواده شوهرشیطان ...

گیاه خوار بودن و در وعده دو قاشق از گلوشون پایین نمیره هم الان اضافه میکنم وایسا😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
گیاه خوار بودن و در وعده دو قاشق از گلوشون پایین نمیره هم الان اضافه میکنم وایسا😂

خیلیم جالب هرچی دیدی اینجاتعجبی اضافه کن😆😆

2740