2733
2739
عنوان

باحرف دکترم بدجوری بهم ریختم...یعنی شمام بودین حساس نمیشدین😐

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 74 پست

شوهرت اخلاقش اينه نميشه هم عوضش كرد

بعضى مردا واقعا بى احساسن!ناراحت نشو رفتارش دس خودش نيست

تو هم يكم بيشتر ناز كن مثلا الان كه مريضى به قول دكتر خودتو بزن به بى حالى!بذار بفهمه چقدر حالت بده

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
از اول عادتش دادی تنها بری دکتر؟

اره اصلاازاول خودم مستقل بودم توی دوران دانشحویی ۷سال تنهازندگی کردم احساس میکنم  خودم مرده خودمم اونم عادت کرده انگار

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر خودمم این جوریه.دخترم سنگ کلیه داشت بردم سونوگرافی دخترم خیلی گریه میکرد دکتر گفت خانوم این بچه پدر نداره که بیاد بالا سر بچش؟منم اونجا بود که خیلی خیلی ناراحت شدم به حرف دکتر که فکر میکنم میبینم حرف بدی نزده

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
اون دکتر خجسته بوده فکر کرده هم مثل شوهر خودش وقت ازاد دارن!دیگه مردی که 7 میره 12 میاد حوصله خودشو ...

نخیر شوهر بد عادت ندین

از اول بدونه که تمام زندگیش کار نیست و باید به همسرشم برسه نمیاد خونه فقط بخوابه

خدایا شکرت هزاربار

بابا اینا نفسشون از جا گرم بلند میشه...مگه میدونن بی کسیو بی پولیو صب تا شب کارکردن چیه...ناراحت نباش،خودت شرایطتو بسنج...شوهر منم صب تا شب میدوه واسه یه لقمه نون حلال...همیشه خسته ست و غصه دار،منم آویزونش بشم بنده خدارو،خدارو خوش میاد آخه...تمام کارای خونه و بچه و بیرونم با خودمه،

اما هردفه بی منت یادآوری میکنم به همسرم که فک نکنه تمام این کارا وظیفمه و وظایف خودش فراموشش نشه....قدر دانمم باشه

2740
شوهرت اخلاقش اينه نميشه هم عوضش كرد بعضى مردا واقعا بى احساسن!ناراحت نشو رفتارش دس خودش نيست تو هم ...

خیلی تلاش میکنم ولی افسوس اون فکرمیکنه دارن خودمولوس میکنم یکم که جدی میشم میادمنومیخندونه وباخنده ردمیکنه میگه میدونم مریضی ولی انگارخودشومیزنه اون راه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
والامن ازظهرتاالان شکمم دردمیکنه باردارم بچه روانداخت روم خودش رف خوابید

ای بابا...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره اصلاازاول خودم مستقل بودم توی دوران دانشحویی ۷سال تنهازندگی کردم احساس میکنم  خودم مرده خود ...

خب همینه. یه چیزایی یه کارایی حتی اگه از ما خانمها هم بر بیاد نباید انجامشون بدیم به تنهایی. باید مردا بفهمن یه وظایفی دارن. بهش حرفای دکتر و احساس خودتو حتما بگو و بگو ازت خیلی دلگیرم و ناراحت. بدون گریه بدون تنش و در کمال خونسردی بهش منتقل کن حست رو و ازش کمکم بگیر تو تمام کارها حتی اگه شده بمونه برا چند روز دیگه. سخته ولی ممکنه

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!
نخیر شوهر بد عادت ندین از اول بدونه که تمام زندگیش کار نیست و باید به همسرشم برسه نمیاد خونه فقط بخ ...

عزیزم تمام زندگیش کار نباشه از کجا بیاره خرج زن و بچه و اجاره خونه بده!12 شب میاد نخوابه چیکار کنه!  شرایط بعضیا خاصه همه کار نیمه وقت و حقوق خوب ندارن!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
عزیزم ایشالا حالت بهتر بشه زود ما خانم ها بینهایت احتیاج به حمایت داریم واقعا حس بدیه اما شاید اونم ...

خیلی ممنون..

اره به خدا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی تلاش میکنم ولی افسوس اون فکرمیکنه دارن خودمولوس میکنم یکم که جدی میشم میادمنومیخندونه وباخنده ر ...

شاید نمیخواد با ناراحتیش یا زوم کردنش رو تو تورو حساس کنه نسبت به مریضیت

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706