2733
2734

پسرم خیلی لجباز هست. مدام لجبازی میکنه. امروز رفته بودم خونه مادرشوهرم به حدی اذیتم کرد که چند بار خودم زدم پشت دستش. امشبم باعث شد باباش بزنتش. 

منم تا میخوام وساطت کنم شوهرم میگه ولش کن تو لوسش کردی بس که ازش پشتیبانی میکنی. 

یه هفته ازش پشتیبانی نکن تا خوب شه. ولی من طاقت ندارم. 

الانم با گریه و شکم گرسنه خواب رفت. بغض داره خفه م میکنه. 

کسی تجربه ای داره؟ به حرف شوهرم گوش کنم؟ چیکار کنم که دست از لجبازی کردن برداره پسرم؟ 😢😢😢😭😭😭😭

میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 
لوسش نکن ولش کن بزار باباش ادبش کنه

واقعا؟ دلم طاقت نمیاره امشب که زدش داشتم جون میدادم. 

خودمم عصری چند بار زدم پشت دستش 😢😢😢😭😭😭

میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط و فقط برنامه های جوراست میتونه کمکت کنه توی نت ببین و به توصیه هاش عمل کن صمنا مطمئن شو کوچولوت بیش فعال نباشه چون دراین صورت به دارو احتیاج داره

نزنش نتیجه معکوس میگیری

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

عزيز من با زدن بچه كه كار درست نميشه كه هيچ بد تر هم ميشه شما زن و شوهر بدترين كار رو كردين

لجبازی در کودک کاملا طبیعی است. هر کودکی تا حدی لجبازی می کند، چون این طبیعت آنهاست که اطرافشان را آزمایش کنند و بفهمند که تا کجا می توانند پیشروی کنند. با این حال، بچه ها حد و مرز خود را نمی شناسند و این وظیفه والدین آنهاست که محدودیت ها را برای آنها مشخص کند. اینجاست که نقش مدیریتی پدر و مادر شروع می شود که هرچه زودتر باشد، بهتر است.

2738

منم پسرم این سنه

به گریه هایی که از روی لجبازی میکنه اهمیت نده . به خواسته های نامعقولش جواب نده  

من پسرم همین امشب شروع کرد گریه الکی . بهش گفتم برو هروقت گریت تموم شد بیا بغلم . یکم رفت گریه کرد دید بهش نگا نمیکنم اومد سمتم ساکت شد

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

به لج وگریه هاش اهمیت نده همین تا وقتی لج میکنه به خواستش عمل نکن ونزار با گریه به خواسته هاش برسه بگو هر وقت درست حرف زدی من میفهمم چی میگی با گریه متوجه نمیشم .هر وقت رفتار خوبی از خودش بروز داد ولج نکرد براش جایزه درنطر بگیر یه چیز کوچیک مثل شکولات

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
واقعا؟ دلم طاقت نمیاره امشب که زدش داشتم جون میدادم.  خودمم عصری چند بار زدم پشت دستش 😢😢😢😭 ...

ای خدا

نکن خواهر من

نزنیدش طفل معصوم داره

چرا کاری میکنید گند بخوره به روح و روانش

هر روز و هر روز باید یادآوری کنید بهش دنیا جای امن و قشنگیه برات اونوقت با کتک زدن آخه؟

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...

پسر منم ۳ سال و ۳ ماهست خیلی خیلی شیطون

مشاور بم میگفت نباید بین روش تربیتی شما و شوهرت اختلاف باشه و بچه هم متوجه بشه اینطوری باجگیری میکنه

حتی اگه اختلاف دارین تو روش تربیت و تنبیه دوتایی تو خلوت صحبت کنید جلو اون نشون ندین

لجبازی چیست؟

لجبازي نوعي رفتار مقابله اي در كودكان مي باشد كه معمولاًوالدين در مواجهه با آن رفتارهاي مختلفي را نشان مي دهند .البته اکثرا هم  با شكست مواجهه مي شوند.درابتدا بايد به نكته ظريفي اشاره کرد و ان اینکه  هميشه بياد داشته باشيم كه از ايجاد رفتارهائي كه منجر به لجبازي در كودكان مي شود،تاحد ممكن اجتناب کنیم.چرا كه درواقع اين ماهستيم كه بازنده خواهيم بود.

این بکن،نکن ها جواب نمی دهد!

به كودك چيزي مي گوييم واو لجبازي مي كند.بيابيد اين جمله را آناليز كنيم وبراي هر يك راه حلي پيدا كنيم آيا آنچه كه به كودك مي گوييم،سلبي است يا ايجابي .(يعني نكن است يا بكن)!

2706