2733
2734
منم اینو پخته بودم،برای تولد یکی از آشناها

چه باحال خامه کشیدی روش،من بلد نیستم،خامشو چجوری درس کردی،میشه بگی لطفا?

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایول خدایی،اولش ترسیدماااا،ولی الان دقت میکنم میبینم خیلی سخته خدایی،مبارکش باشه عزیزم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2738
چه باحال خامه کشیدی روش،من بلد نیستم،خامشو چجوری درس کردی،میشه بگی لطفا?

خامه آماده از قنادی گرفتم

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
پودر شانتی خریدم با یه پاکت خامه صبحانه زدم دو دقیقه فرم گرفت

پودر شانتی?😶😶😶از کجا بگیرم?

تولد گل پسرت مبارک 

کیکتونم خیلی قشنگه افرین واقعا👏👏👏👏

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!