2733
2734

سلاممم

من شکم اولمه، میخام سزارین کنم.

از طرفی خانواده خودم و همسرم شهرستانن و قراره برای زایمانم بیان ان شاء الله. 

زایمانم میوفته برای 4 فروردین

رسم ما اينجوريه که تا ده روز بعد زایمان، خونه خودمون میمونیم، بعدش میریم خونه مادرمون ده روزم اونجا میمونیم بعدش برمیگردیم.

اما من میخام هرچه زودتر بعد زایمان برم شهرستان خونه مامانم تا آخر تعطیلات که میشه 16 فروردین، اونجا بمونم تا شوهرمم بتونه باهام بیاد. چون شرکتشون تعطيله تا اونموقع. 

بعدش با مامانم برگردم خونه،ادامه ی کلاس نینی داری 

اینجوری هزینه های مهمون داریمونم کم میشه 😉😅😄

حالا داستان سر مدل و زمان رفتنمه. فاصله بین شهرها 600 کیلومتره.

به نظرتون چند روز بعد زایمان میتونم برم؟ بخیه هام اینا اذیت نشه تو راه؟

با چی برم؟ هواپیما که بخاطر گوش بچه قدغنه، میمونه قطار یا ماشین شخصی 

کدومش بهتره؟  

بخیه هات که سر یک هفته خوبن. ولی مسافرت با نوزاد چند روزه رو نمیدونم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بیمارستان خصوصی هستی یا دولتی؟

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با هواپیما خیلی راحت تره

فقط پوقع بلند شدن و نشستن باید بهش شیر بدی

من ۴۰۰ کیلومتر رو رفتم با ماشین ۷ روز بعد سزارینم

البته من خیلی سرپا بودم

از روز ۵ توالت فرنگی استفاده نکردم دیگه

خودم روز قبلش یه مسیر طولانی رو رانندگی کردم و رفتم دکتر بخیه هام رو نشون دادم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
قبل یه هفته داستان میشه ینی؟؟

نه داستان نمیشه. با قطار ک میشه دراز بکشی‌ با ماشین شخصی هم صندلی بخوابون ‌ زیاد نشسته نمون

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706