2733
2734
عنوان

باامروز4روزه که خونه ی بابامم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 56 پست
آخه نمیخوام بهش بزنگم اگه بزنگم میگه دیدی من تونستم بدون تو سرکنم اما تو نه

اتفاقا شوهر منـ وقتی میرم منت کشی بیشتر بهم بهامیده میگه توحالا ک انقدر دوستم داری چرا من نیام سمتت باور کن تو حرفاش هزاربار گفته اینو

دخترنازم من وباباجونت بی صبرانه منتظرتیم  از خدا میخوام سلامت وسالم چشماتوتواین دنیا باز کنه   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اتفاقا شوهر منـ وقتی میرم منت کشی بیشتر بهم بهامیده میگه توحالا ک انقدر دوستم داری چرا من نیام سمتت ...

هرکس یه عقیده ای داره شوهرمن اینطوری نیس

وقتی حرف از صداقت شد (صدا) قطع شد😯😯😯😤

نگران نباش فردا پس فردا ک از نون و پنیر خسته شد میزنگه 😀

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
آخه نمیخوام بهش بزنگم اگه بزنگم میگه دیدی من تونستم بدون تو سرکنم اما تو نه

بگه عزیزم‌مگه غریبه هست شوهرته.بگو اره عشقم من بدون تو نمیتونم باشم بدون تو میمیرم اگه میخواستم تنهاباشم چرا ازدواج کردم دوست دارم تو هم مثل خودم باشی بدون من نتونی طاقت بیاری

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
منتظرزنگش نشو.مردالج بازن دیگه زنگ نمیزنه ها.تافاصله زمانی بیشتر نشده خودت برو

میخوام بش بزنگم بگم برا بچه مولفیکس بخر بیار

میترسم بگه هرجا که موندی به همون جاهم بگو مولفیکس بخره

وقتی حرف از صداقت شد (صدا) قطع شد😯😯😯😤

نباید زود میومدی قهر ک خونه رو ترک‌میکردی قهرم تو خونه خودت میبودی اما حالا ک‌اومدی نرو و نزنگ تا بیاد دنبالت خودت بری براش میشه عادت دیگه جدیت نمیگیره ده بار دیگه هم بری قهر میگه ولش کن این ک خودش بر میگرده

اگه نگرانی چرا دعا نمیکنی اگه دعا میکنی چرا نگرانی   
میخوام بش بزنگم بگم برا بچه مولفیکس بخر بیار میترسم بگه هرجا که موندی به همون جاهم بگو مولفیکس بخره

بگو اونا بموقعش واسه بچه خودشون خریدن

دخترنازم من وباباجونت بی صبرانه منتظرتیم  از خدا میخوام سلامت وسالم چشماتوتواین دنیا باز کنه   
2706