2733
2734
عنوان

باامروز4روزه که خونه ی بابامم😢

529 بازدید | 56 پست

همون روزش سر پول و اینکه بهم خرجی نمیده و پول کادوهای زایمانمم ورداشته باشوهرم بحثمون شد منم از حرص گفتم من چن روزی میرم اونجا تو هم پولاتو بزارجلوچشمت تا واست نون و اب شه گفت برای من فرقی نمیکنه من باپنیر وبربری هم میتونم سرکنم

وچون خاله مینا خونه ی مامانم بودند قرار شد منو برسونه اونجا شب اول رو موندم فرداش زنگ زد

بالحن تعرفی پرسید میای؟منم گفتم توکه به من لحتیاجی نداری باپنیرم میتونی بمونی واسه چی بیام

گفت پس باشه خداحافظ

الان 2شبم از اون شب میءذره نه زنگ زده نه اومده دنبالم

به نظرتون چیکارکنم😢😢😢😳😳

وقتی حرف از صداقت شد (صدا) قطع شد😯😯😯😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اخه چرا با این رفتار وجه خودتونو خراب میکنین ب یک بهونه بکشش خونه مثلا لباس بچه ای پوشکی چیزی

دخترنازم من وباباجونت بی صبرانه منتظرتیم  از خدا میخوام سلامت وسالم چشماتوتواین دنیا باز کنه   
برگرد سر زندگیت یه نفرو‌واسطه کن شوهرت بیاد نازتو بکشه الکی یه مسئله ی کوچیکو بزرگ نکن

واسطه نمیشه

خودشم که انگار قصداومدن نداره

اخه چرا با این رفتار وجه خودتونو خراب میکنین ب یک بهونه بکشش خونه مثلا لباس بچه ای پوشکی چیزی

آخه نمیخوام بهش بزنگم اگه بزنگم میگه دیدی من تونستم بدون تو سرکنم اما تو نه

قهر الکی نکن تا خدایی نکرده نفر سوم وارد زندگیت نشده پس زندگیتو سفت و محکم بچسب ان شاءالله زودتر بیاد دنبالت 

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
قهر الکی نکن تا خدایی نکرده نفر سوم وارد زندگیت نشده پس زندگیتو سفت و محکم بچسب ان شاءالله زودتر بیا ...

واسم دعا کن 

انشالله مشکلات همه حل شه مشکلات ماهم بین اونا

آمیییین