2733
2739
عنوان

ارتباط چشمی نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 24683 بازدید | 62 پست
عین ادم بزرگا نگاهشو ازمون میدزده؟؟؟؟؟؟؟ یعنی منظورت اینه که میتونه پشت چشم نازک کنه.؟ اخه پسر خوا ...

نهههه مثلا بارها دیدم داره به باباش نگاه میکنه تا اشاره میکنم به باباش که بچه نگاه میکنه و اونم نگاش میکنه پسرم سریع یه جا دیگه رو نگاه میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر شمام ارتباط چشمیش خوب نبود؟

نه فقط فکرمیکردم انحراف چشمی داره که خداروشکر نداشت ان شاالله بچه ی شمام سالمه ولی یه چیزی بچه رو زیاد دکتر ببری یه ایرادی میگیرن دو سه ماه هم صبر کن اگه خوب نشد بعد ببر تحقیقم زیاد کن ان شاالله که چیزی نیس

2731
نه فقط فکرمیکردم انحراف چشمی داره که خداروشکر نداشت ان شاالله بچه ی شمام سالمه ولی یه چیزی بچه رو زی ...

دارم دیوونه میشم بخدا

هفته پیش بردم دکتر گفت همه چیش خوبه بچم فقط ارتباط چشمیش ضعیفه

که گفت یه ماه بعد بیار

نه فقط فکرمیکردم انحراف چشمی داره که خداروشکر نداشت ان شاالله بچه ی شمام سالمه ولی یه چیزی بچه رو زی ...

میشه لطف کنی یکم درمورد نوع نگاه گل دخترت توضیح بدی

دارم دیوونه میشم بخدا هفته پیش بردم دکتر گفت همه چیش خوبه بچم فقط ارتباط چشمیش ضعیفه که گفت یه ماه ...

یکمم صبر کن بعد ببر این موردو نمیگم ولی سعی کن برا هرچیز کوچیکی دکتر نبرش هم عادت میکنه هم به غیر از دادن داروهای شیمیایی چیز خاصی نمیکنن

میشه لطف کنی یکم درمورد نوع نگاه گل دخترت توضیح بدی

بله عزیزم دختر منم فقط به من زل میزد زیاد به بقیه نگاه نمیکرد حتی وقتی میرفتیم بیرون تو بغلم بود موقع راه رفتنم به من زل میزد یکسره به کسی نگاه نمیکرد نگاش تو چشمای من بود به عبارتی چشم ازم برنمیداشت حتی تو جمع

2738
بله عزیزم دختر منم فقط به من زل میزد زیاد به بقیه نگاه نمیکرد حتی وقتی میرفتیم بیرون تو بغلم بود موق ...

پسر من به همه نگاه میکنه خیلییییی کم و گذرا

میشه بگم ازهر 20 بار یه بار یه نگاه گذرا داره

همه میگن چرا نگامون نمیکنه انگار دنیا رو رو سرم خراب میکنن با این سوالشون

حقیقتش دکتر بردم گفته تا دو سه سال چیزی مشخص نمیشه و گفته یه ماه بعد بیار نگاهشو ازمون میدزده عین آ ...

عزیزم وقتی از الان به همچین چیزی فکر میکنی جذبش میکنی و سرت میاد‌..اخه اتیسم مگه فقط به ارتیاط چشمی هست!!!!اونم تو بچه ۶ماهه...کلا از ذهنت بیار بیرون..از نوزادیش لذت ببر..افکار مثبت داشته باش....مثبت ها سمتت بیان...

عزیزم وقتی از الان به همچین چیزی فکر میکنی جذبش میکنی و سرت میاد‌..اخه اتیسم مگه فقط به ارتیاط چشمی ...

عزیزم آخه با داداشش دوقلوعه و خواه ناخواه با اون مقایسه میشه چه ازطرف خودم چه دیگران حتی دکترا

واسه همین وحشتم هزار برابره

سلام

من دخترم ۳۶ هفته و ۳روز به دنیا اومده

تا ۲ماه اصلا نگاه نمیکرد بردمش متخصص چشم اطفال که گفت چون زود اومده تا یک ماه دیگه ارتباط ررقرار میکنه

تقریبا از ۲ماه و دوهفته ارتباط چشمی بامن برقرار کرد و با بعد کمی گذشت با همسرم و پدر مادرم ولی با هیچ کدوممون همیشه ارتباط برقرار نمیکنه و انگار هروقت دلش بخواد اینکارو میکنه مثلا نصف مواقع به چشممون نگاه میکنه.. به اسمش هم هنوز واکنش نداره

و مسله عجیب برای من اینه که اصلا تا حالا که ۴ماه و ۲۳ روزش شد اصلا موقع شیرخوردن بهم نگاه نمیکنه و به چشم غریبه ها هم نگاه نمیکنه و باهاشون بازی نمیکنه... 

از کارهایی که میکنه هم بگم الان دوهفته ای هست آ آ آ میگه با صدای بلند و دوست داره دستش رو بگیریم بشینه و نگهش داریم که پاهاش رو برای حرکت تکون بده

اشیا رو کامل نمیگیره ولی اگر بگیره به دهنش میبره

۷۰ درصد مواقع جلو آیینه روش رو برمیگردونه.

با نگاهش ما و اشیا رو تعقیب میکنه.

گاهی باهاش بازی کنم خنده صدادار میکنه اما کمه

حس خوبی ندارم و ب اوتیسم مشکوکم متاسفانه

پسر شما چه کارهایی رو انحام نمیده

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
سلام من دخترم ۳۶ هفته و ۳روز به دنیا اومده تا ۲ماه اصلا نگاه نمیکرد بردمش متخصص چشم اطفال که گفت چ ...

پسر من تا دو روز پیش خیلی قشنگ قان و قون میکرد یهو متوقف شد

نمیدونم بخاطر انگشت شصت خوردنشه یا چیزدیگه

چون انحراف چشم داره فک میکنم ارتباط چشمی ضعیفی داره متوجه نمیشیم کجارو نگاه میکنه الان که 5 ماه و 26 روزشه کلا کارای بچه های سه چهار ماهه رو میکنه

پسر من تا دو روز پیش خیلی قشنگ قان و قون میکرد یهو متوقف شد نمیدونم بخاطر انگشت شصت خوردنشه یا چیزد ...

بقیه بچه ها همه مواقع به چشم مادر و پدر نگاه میکنن ؟

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
2706