2737
2734
عنوان

ارتباط چشمی نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 24691 بازدید | 62 پست
شنیدم خیلیا موقع شیر خوردن به مادرشون نگاه نمیکنن

غیر شیر خوردن چطور؟

نوزادها همیشه به چشم بقیه آدم ها نگاه میکنن ؟

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم‌من تجربه خودم رو میگم که از روز اول تا همین الان‌گیر دادم به این‌بچه و از هیچیش لذت نبردم ...یه مدت نیا تو این تایپیکا هیچ مطلبی نخون چون واقعا همه میگن تا دو سه سالگی قابل تشخیص نیست پس لااقل یک سال اول بذار در امان باشه و کم کم قول میدم خوب میشه و از دو ماه دیگه واکنش به اشمشم کامل میشه و نگاهتم میکنه...

2728

مشکل منم همین فکر لعنتیه اوتیسم بود نگاه نکردن تو چشم و همین اراجیف که نذاشت از نوزادیش لذت ببرم ...به خدا قسم فیلماش رو میبینم حسرت میکشم که چرا این قدر زهرمار خودم و بقیه کردم ....نکن این کار رو....

منم مدام‌چک میکردم که تو چشمم نگاه نمیکنه ۷ ماهگی به بعد خوب شد و از همون موقع ها اسمشم تشخیص داد بعد گیر دادم به بای بای ۱۰ ماهگی بای بای کرد بعد گیر دادم دس دسی ۱۲ ماهگی دس دسی کرد بعد گیر دادم به ماما گفتن ۱۵ ماهگی گفت ماما و آآ یعنی بابا الانم گیر دادم به این که حرف نمیزنه و فقط ۴تا کلمه میگه واسه همینم هیچ وقت لدت نبردم تو دیگه این کار رو نکن

2740
منم خیلی نگرانم پسرم علاقع داره همش سقف نگاه کنه وموقع شیر خوردنم ارتباط چشمی نداره ۱ماهشه

ای جان خدا حفظش کنه

تا سه یا 4 ماه اشکال نداره

ارتباط چشمیش هم تا دوماه خوب میشهِ اما پسر من شیش ماه و 11 روزشه که ارتباط چشمیش ضعیفه

ای جان خدا حفظش کنه تا سه یا 4 ماه اشکال نداره ارتباط چشمیش هم تا دوماه خوب میشهِ اما پسر من شیش م ...

اونیکی پسرت که همه چیش نرماله ارتباط چشمیش از کی بود

ببخش عزیزم همش میپرسم نگرانم

خدا بچه هاتو نگه داره

2706