2733
2734
عنوان

نظرتون راجب این دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 120 پست

یکی هس از خوشی و بیکاری و بی دردی اینکارارو میکنه یکیم خوبه ولی زده به سیم اخر تا درداشو فراموش کنه مثلا مامان باباش طلاقین یا تو بچگی ضربه بدی خورده حالش خرابه اینکارارو میکنه فراموش بشه درداش

نمیشه گف همشون ادمای بدی هستن ما جای اونانبودیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودت چی فک میکنی

بنظر من بده اینا ابرو ندارن اخه 

خونواده ندارن این چ وضعشه 

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
تاپیکی که در مورد اولین قرار بود

نه مشکلی ندارم. سوال پرسیدن ج دادم. وای وقتی شکل دخالت تو زندگی خیلی از افراد و تعمیم و دست بندی افراد میشه خیلی منزجر کننده و مسخرس

شما را به شنیدن پادکست های نامه هایی به داف بابا دعوت میکنم     @manahmadmortezaseason1
2740

چون پسرا میبین قشنگ میتونن از این جور دخترا استفاده کنن واسه همه چیز پایه ان واسه همین خوششون میاد واسه ازدواج که نمیخوان مگه اون اوسکولاش

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
پسرا میتونن زمانشونو راحت پر کنن  یه چیز دو طرفس  و به خودشون مربوطه

نیت جدی با اینا میتونن داشته باشن؟ 

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
نه مشکلی ندارم. سوال پرسیدن ج دادم. وای وقتی شکل دخالت تو زندگی خیلی از افراد و تعمیم و دست بندی افر ...

خب همینه دیگه

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

شاید خوششون بیاد بعضی پسرا هرکسی یه سلیقه ای داره 

و اینکه این دخترا خوبن یا نه بستگی به آدمش داره نمیشه قضاوت کرد بعضیا خیلی راحتن ولی واقعا اخلاقای باحالی دارن و آدم دوسشون داره

زایمان پیش رو دارم میترسم میشه برای راحتی زایمانم برام یه صلوات بفرستین

این دخترا به نظر کسی کار ندارند کلا راحت اند پسرها هم خیلیییی براشون مهم نیستند همیشه هر کاری که دوست دارند می کنند و خوشحال اند 

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
پسرا برای تفریح میخوانشون

نیت جدی با اینا میتونن داشته باشن؟ 

2706