2733
2734
عنوان

بوی بد واژن😵🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با دستمال خشک میکنه اره ولی کمی نمدار میمونه اکه با دستمال نخی خشک کنم چی خوبه؟

اره با دستمال نخی خشک کن اگ هم دیدی خود لباس زیر  نم دار شد زود عوض کن 

میشه واسه حاجتم نفری یه صلوات  بفرستید  
2731

محصولات پروبیوتیک بخور مثل ماست پرکبیوتیک و کفیر

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

انقدر شدید که میگی یا مربوط به تغذیه است یا عفونته خاموشه عزیزم 

برای عفونت که باید مراجعه کنی پزشک 

این چیزایی که میگم مصرف نکن : سیگار ، الکل ( ناراحت نشو ازم ، امیدوارم که اهل شون نباشی) ، قهوه ، شکر زیاد ،  نگهدارنده غذا ،  سیر و پیاز

این چیزا رو بیشتر مصرف کن : هندوانه ، مایعات ، خیار ، ماست پروبیوتیک ، بادام ، آناناس ، اسفناج 

و داروی خوراکی پرو بیوتیکی اگه دختر هستی لاکتوفم ، اگه متاهل هستید لاکتواژ میتونی مصرف کنی خیلی کمک کننده است و بدون نسخه میتونی از داروخانه ها تهیه کنی عزیزم

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا

هربار از دسشویی میای چند ثانیه سشوار بگیر به واژنت خیلی برای درمان عفونت خوبه. دکتر هم حتما برو 

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘