2733
2739
عنوان

شوهرم منو تنها گذاشت با مادرش رفت دور زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 26 پست
فیلم بذار فیلم های مهیج که پاش بشینه فیلم های خارجی هم که ۲و۳ ساعته  یا سریال که هر شب بشینه پ ...

من حرف که میزنم میگ چقد وراجی.یاصدا تلوزیونو زیاد میکنهـ

فیلم نگاه میکنه و مره

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هم هر شب باهاش برو از کنارش تکون نخور یواش یواش مادرش میگه نیا که اینم نیاری😁

مادرش اصلا تعارف شام نمیکنه هروقت میرما ولی شوهرم خودش به زور میمونه. دل خوشی از اونجا ندارم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2731
یه جور بکش سمته خودت شوهرتو .مردا بامحبت سریع کشیده میشن سمته ادم مامان شوهره منم خیلی بهش محبت میکن ...

چه محبتی اخه من تو این روستای خراب شده خیلی محدودم ارایش میکنم به خودم میرسم یهو دیدی باباباش اومد

مادرش اصلا تعارف شام نمیکنه هروقت میرما ولی شوهرم خودش به زور میمونه. دل خوشی از اونجا ندارم

خب بمونین اما دست به سیاه و سفید نزن که حرص بخوره

شوهرتم چیزی گفت بگو به من چه خونه ایشون اون کار کنه اومد خونه منم کاری نکنه اگه هم گفت تو نیا بگو حوصلم سر میره یا تنها نرو با هم بریم اما اصن نباید دست به هیچی بزنی

2738
خب بمونین اما دست به سیاه و سفید نزن که حرص بخوره شوهرتم چیزی گفت بگو به من چه خونه ایشون اون کار ک ...

سرکوفت میزنن اونجام که میرم از بس دور مادرشه  گریم میگیره

شامای خوشمزه و جدید برای شوهرت بپز که اگه رفت هم زود برگرده و برای شام نمونه

میپزم.

اگ با خودم باشیم میمونه تنها واینمیسه