2733
2739
عنوان

دخترم سرشو کج نگه میداره

| مشاهده متن کامل بحث + 2592 بازدید | 41 پست
آره طبیعی بودم .خواهر شما چطور

ایشون هم طبیعی بودن آخه یه دکتری بهشون گفته بود علتش تنگ بودن کانال و کشیده شدن عصب گردن جنین بوده که عصبش ضعیف شده ولی در نهایت خوب میشه و خوب هم شد

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
ایشون هم طبیعی بودن آخه یه دکتری بهشون گفته بود علتش تنگ بودن کانال و کشیده شدن عصب گردن جنین بوده ک ...

آره من دخترم سرش هی رفت و هی اومد . آخرم به دنیا اومد سرش مث کله قند شده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره من دخترم سرش هی رفت و هی اومد . آخرم به دنیا اومد سرش مث کله قند شده بود

پس برو مرکز طبی یه نوار مغز ازش بگیر.ضرر که نداره خیالت راحت میشه.بعدم با جوابش برو پیش ارتوپد اطفال.هرچند مطمئنم همین جواب رو میشنوی ولی خیالت راحت میشه

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
پس برو مرکز طبی یه نوار مغز ازش بگیر.ضرر که نداره خیالت راحت میشه.بعدم با جوابش برو پیش ارتوپد اطفال ...

ببین من اونموقع نفهمیدم ولی با وکیوم انگار بچه رو کشیدن.

2728

عزیزم گردن بچه اتون الان خوب شده

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
سلام بله خوب شد الان یه سال و نیمه شده و مشکلی نداره

سلام.کاری کردید خوب شد یا خودبه خودخوب شد 

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2740