2733
2739
عنوان

دخترم سرشو کج نگه میداره

| مشاهده متن کامل بحث + 2592 بازدید | 41 پست
😅پسر منم همینطوره البته خیلی شدیدتر بود از هر طرف میچرخوندمش سمت راستشو نگاه میکرد موقع خوابم همش س ...

هر دفعه دکتر بردم مامانم هم باهام بوده نگفتم بهش . نمی‌خوام اطرافیان نسبت به این قضیه حساس بشن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد عیب گذاشتی رو نی نی 😢 نميگم توجه نکن ولی این مدلی هم نباش . انگار وسواس داری . باید ببريش دکتر . برادرزاده ی من که تا فک کنم نه یا ده ماهگی همش گردنش کج بود بعد خود به خود خوب شد . 

چقد عیب گذاشتی رو نی نی 😢 نميگم توجه نکن ولی این مدلی هم نباش . انگار وسواس داری . باید ببريش دکتر ...

آره خیلی حساس شدم . راستش از ۵ ماهگی متوجه الرژیش شدیم همش میگم شاید از اول هم رفلاکس نداشته و آلرژی بوده که باعث رفلاکسش شده دیر فهمیدیم . واسه همین رو همه چیزش زوم میکنم . دست خودم نیس

2740
آره خیلی حساس شدم . راستش از ۵ ماهگی متوجه الرژیش شدیم همش میگم شاید از اول هم رفلاکس نداشته و آلرژی ...

خودت اذیت میشی . برادرزاده من که کجی گردنش انقد تابلو بود ماشالا داداش و زن داداشمم عین خیالشون نبود 😀 شما ولی ببر دکتر تا نگرانی خودت برطرف بشه . نی نی هم یه چکاپ میشه ضرر نداره در کل از نگرانی و استرس درمیای 😛😛😛

خواهرزاده منم گردنش به یه سمت تمایل داشت.خیلی دکتر برد حتی کاردرمانی هم بردنش.آخرش یه متخصص خیلی خوب اطمینان دادن که نیاز به درمان نیست و تا آخر دو سالگی اینجوریه و بعد کامل خوب میشه که واقعا همینجور شد.نگران نباش

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍