2733
2734
پادتن سرخجه. واکسن کزاز.آهن ذخیره آهن.کلسیم. فسفر. هرمونهای تیروءید. پرولاکتین. در کل یه آز کامل که خود دکتر میده. و حتما سلامت کامل دندونات.
خدا جونم مواظب دو تا فرشته من باش. یکی همسری یکی هم نی نی کوچولومون. هر دو رو به خودت میسپارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻣﻦ اﻣﺮﻭﺭ ﺩﻛﺘﺮ ﺑﻮﺩﻡ, ﻭاﺳﻪ اﻗﺪاﻡ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ, ﻳه ﭘﺎﭖ اﺳﻤﻴﺮ ﮔﺮﻓﺖ, ﻳﻪ ﺁﺯﻣﺎﻳﺶ ﻧﻮﺷﺖ ﺷﺎﻣﻞ, اﻳﺪﺯ و ﻫﭙﺎﺗﻴﺖ و ﺁﻧﺘﻲ ﮊﻥ ﺳﺮﺧﺠﻪ و ﺁﺭﻫﺎﺵ ﺧﻮﻥ و ﻗﻨﺪ و ﻛﻢ ﺧﻮﻧﻲ و ﺁﻧﺰﻳﻢ ﻛﻠﻴﻪ, ﻫﻤﻴﻦ ﻛﻪ ﺷﺪ 85 ﺗﻮﻣﻦ و ﭘﺎﭖ اﺳﻤﻴﺮﻡ 20 ﺗﻮﻣﻦ ﺩﺳﺖ ﻣﺰﺩ و 25 ﺗﻮﻣﻦ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺁﺯﻣﺎﻳﺸﮕﺎﺵ
2728
بهاران خداروشکردندونهام سالمن ودوتا روبارسال برکردم ویه دندون عقل داشتم که کشیدمش دکترم کفت دندونا سالمن ولی زن داداش خودم تودوره شیردهی زمانیکه بسرش جهارماهش بود دوتا ازدندونداش دردداشت وطفلکی خیلی اذیت شدجون خالی شده بودن
خب خداروشکر که دندونات سالمن. من ید طولایی در آزمایشات قبل از بارداری دارم. الان 5/6 ماهه که همه آزمایشارو میدم هر کدوم کمه روبا دارو درمان میکنم ولی موقعیت اقدام ندارم
خدا جونم مواظب دو تا فرشته من باش. یکی همسری یکی هم نی نی کوچولومون. هر دو رو به خودت میسپارم.
2740