2752
2734
عنوان

دخترم داره بالا میاره

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 44 پست

عزیزم نگران نباش

لازم نیست الان که خوابه دکتر ببری فقط مراقبش باش. انشالله تا صبح راحت می خوابه

خدای نکرده اگر دیدی حالش بدتر شده اونوقت ببر دکتر 

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 
ندادم ترسیدم که شاید براش خوب نباشه

به احتمال زیاد باز پامیشه و بالا میاره

بگیر بغلت ببر

منم پسرم خوابیده بود تو خواب پاشد کلی بالا آورد

برو یه آمپول میزنن خوب میشه زود تا صبح راحت میخوابه 

وگرنه تا صبح اذیت میشید دوتاتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله حتما" ببرش دکتر،اگه باز هم بیدار شد و بالا آورد ببرش درمانگاه شبانه روزی نذار بچه عذاب بکشه.

اره اگر بازم بالا بیاره حتما میرم ازبس ناراحت شدم خودم سردردشدیدشدم

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
به احتمال زیاد باز پامیشه و بالا میاره بگیر بغلت ببر منم پسرم خوابیده بود تو خواب پاشد کلی بالا آو ...

عزیزم نمیدونی علایم رودل چیه؟:

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
2731
عزیزم نگران نباش لازم نیست الان که خوابه دکتر ببری فقط مراقبش باش. انشالله تا صبح راحت می خوابه خد ...

اوف اینقد اعصابم بهم ریخته که چشام تارمیبینه

عزیزم نمیدونی علایم رودل چیه؟:

فقط بالا میاره 

مال پسر من ک اینجوری بود

البته الآن پسرم 21 ماهشه 

18 ماهگیش اینحوری شد

دخترمم چند وقت بعدش اینحوری شد دیگه صبر نکردم تا شب شه زود بردمش دکتر

عزبزم یه ویروس جدیده،مواظب باش گلم،تاپیک قبلی منوبخون

وای خدا نگو باشه حتما میخونم مرسی عزیزم

فقط بالا میاره  مال پسر من ک اینجوری بود البته الآن پسرم 21 ماهشه  18 ماهگیش اینحوری شد ...

اره اینم میگف دل درد میکنه بعد بالا میاورد

وای خدا نگو باشه حتما میخونم مرسی عزیزم

مواظب باش،نکات بهداشتی رو خیلی رعایت کن،

از مغرب تاحالا احساس میکنم خودمم دارم میگیرم ویروس رو،همش ماسک زدم توخونه،به شوهرمم گفتم به بچه ها نزدیک نشه

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
شام چي خورده؟ شايد براش سنگين بوده رو دل كرده انشاءالله زود خوب بشه ولي ديدي ادامه داره ببر دكتر ص ...

شام ماکارونی یه خیار یه گوجه ودگر هیچی

اوف اینقد اعصابم بهم ریخته که چشام تارمیبینه

نگران نباش بچه اس دیگه

خودت فکر کن ببین امروز از صبح تا حالا چی خورده

علایم رودل هم استفراغ و دل درد و سوزش معده و اینا هست.

اگر تا یک ساعت دیگه بیدار نشد و بالا نیاورد حتما معده اش آروم شده. کنارش هوشیار بخواب اما خودت رو اذیت نکن این وقت شبی. انشالله دو تا تون تا صبح آروم بخوابید

مواظب باش،نکات بهداشتی رو خیلی رعایت کن، از مغرب تاحالا احساس میکنم خودمم دارم میگیرم ویروس رو،همش ...

وای خدا انشاالله که چیزیت نمیشه بچه های گلتم درپناه خدا باشن از هرمریضی به دور انشالله.

ماکارونی سنگینه

از صبح دستشویی شماره دو رفته؟

اگر نرفته همون رودله یا سوهاضمه

نتونسته هضم کنه بالا اورده

وای خدا انشاالله که چیزیت نمیشه بچه های گلتم درپناه خدا باشن از هرمریضی به دور انشالله.

🙏🙏

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم