2733
2734
عنوان

دخترم داره بالا میاره

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 44 پست
نگران نباش بچه اس دیگه خودت فکر کن ببین امروز از صبح تا حالا چی خورده علایم رودل هم استفراغ و دل د ...

والا من حاضرم تا صبح نخوابم ولی دخترم چیزیش نشه امروز خونه مامانم ناهار پلو خورد خیار گوجه عصری هم ماکارونی دیگه هیچی نخورده

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
ماکارونی سنگینه از صبح دستشویی شماره دو رفته؟ اگر نرفته همون رودله یا سوهاضمه نتونسته هضم کنه بال ...

عزیزم گلاب به روت یه بار سرشب انجام داد که سفت بود ببخشید شرمنده روم به دیوار

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تب نداره؟ تاصبح حواست بهش باشه.صبح ببر دکتر..شاید ویروس گرفته

نه تب نداره

عزیزم گلاب به روت یه بار سرشب انجام داد که سفت بود ببخشید شرمنده روم به دیوار

من دو تا بچه بزرگ کردم عزیزم

اگه سفت بوده همون رودل هست.  اگر بیدار شد و استفراغ نکرد بهش کمی اب گرم بده با یک کوچولو نبات 

اگر بیدار شد و‌استفراغ کرد یا دلپیچه شدید داشت ببر دکتر

احتمال زیاد با اون بیرون روی و استفراغ دیگه معده اش راحت شده و تا صبح تخت می خوابه

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 
2742
من دو تا بچه بزرگ کردم عزیزم اگه سفت بوده همون رودل هست.  اگر بیدار شد و استفراغ نکرد بهش کمی ...

انشاالله خدا بچه هات برات نگه داره از همه بلای درامان باشن ممنون عزیزم بابت وقتی که برام گذاشتی

انشاالله خدا بچه هات برات نگه داره از همه بلای درامان باشن ممنون عزیزم بابت وقتی که برام گذاشتی

خواهش می کنم. خیلی ممنون از دعای خیرت

انشالله بلا از دختر گلت به دور باشه

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 
شام ماکارونی یه خیار یه گوجه ودگر هیچی

همون پس ماكاروني سنگين بوده

ماكاروني كلا واسه بچه ها سنگينه 

احتمالا حالا كه بالا أورده راحت ميخابه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
همون پس ماكاروني سنگين بوده ماكاروني كلا واسه بچه ها سنگينه  احتمالا حالا كه بالا أورده راحت ...

خداکنه میترسم چیزدیگه شده باشه

2738
خواهش می کنم. خیلی ممنون از دعای خیرت انشالله بلا از دختر گلت به دور باشه

ممنون خانمی

مراقب باس ازین ویروس جدیده نباشه، حتما ببرش بیمارستان اطفال اگه ادامه دار بود

نمیدونم فعلاذکه خوابه اما اگر بیدارشد بالا اورد میبرمش دکتر حتما 

نمیدونم فعلاذکه خوابه اما اگر بیدارشد بالا اورد میبرمش دکتر حتما 

اره حتما پسر منم بالا اورد بردم دکتر بهش آمپول دمیترون زدن خوب شد ولی از فرداش اسهال تا 10رووووزززز میگن ویروس جدیده دارویی ام نداره تا دورش بگذره

فوق تخصص گوارش اطفال و... بردم بچم هلاک شد

اره حتما پسر منم بالا اورد بردم دکتر بهش آمپول دمیترون زدن خوب شد ولی از فرداش اسهال تا 10رووووزززز ...

وای خدا الهی همیشه بلا از گل پسرت دور باشه ممنون گلم

2706