2733
2739
عنوان

نظرتون رو راجع به این مورد برای ازدواج بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 41 پست
وقتی خودت الان حس مادری و رویای بچه دار شدن و بزرگ کردنش رو نداری خیلی سخت میشه برات بچه ی یکی دیگه ...

خیلی سخته از اونجایی که آدم با وجدانی هم هستم واقعا نمیدونم بتونم همچین مسئولیتی رو به گردن بگیرم یا نه. اگه بچه کوچیکتر بود اصلا بهش فکر هم نمیکردم ولی این ۶ ۷ سالشه شاید مشکل زیادی باهاش نداشته باشم ولی بازم موندم

مینـــا صدام کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوش به حالت    عزیزم اگه بچه نمیخوای  ولی در کل ادم لطیف و مهربونی هستی  میتونی ...

مرسی عزیزم خیلی لطف داری

تو هر زندگی بالا بلندی هست با خودم باشه که جز آرامش چیزی نمیخوام ولی نمیدونم بتونم با بچه یه نفر دیگه کنار بیام یا نه

مینـــا صدام کنین

باید قبول کنی الویت اول همسرت بچه اش خواهد بود 

باید قبول کنی ممکنه بچه اش پیش پدرش به تو فحش بده ولی پدرش طرف بچه رو بگیره.

در مورد خیانت زن هم ممکنه اذیتت کنه 

یکسری پیش زمینه بد داشته باشه 

اگر همه اینها اوکی هست روش فک کن 

اگر نه بیخیال 

بازیگرا تازه تو ۴۰سال میخان ازدواج کنن 

2738
یه نکته رو به شما دوست عزیز و سایر عزیزان بگم :در مورد مردهایی که میگن همسر اولم بهم خیانت کرده یک د ...

معرفش گفته که تو خونه زنه رو با یه مرد دیگه دیده و پرونده ش توی دادگاه هست 

مینـــا صدام کنین
خیلی سخته از اونجایی که آدم با وجدانی هم هستم واقعا نمیدونم بتونم همچین مسئولیتی رو به گردن بگیرم یا ...

آره واقعا سخته

خیلی جدی بهش فکر کن بچه هر چی سنش بیشتر باشه مراقبت و توجه از نظر روحی هم بیشتر نیاز داره و سخت تره 

ایشالله خدا کمکت کنه

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

فقط اون خواستگارت كه زنش رو كشته منم كشته

حتما قبول كن از مجرد بودن كه بهتره فقط بايد مطمين شي انتقام زن قبلي اش رو از تو نگيره و اذيت كنه شقايق دهقان هم وقتي با قاسمخاني ازدواج كرد اون يه دختر داشت