2737
2739
عنوان

نظرتون رو راجع به این مورد برای ازدواج بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی خودت الان حس مادری و رویای بچه دار شدن و بزرگ کردنش رو نداری خیلی سخت میشه برات بچه ی یکی دیگه رو با عشق و مادرانه بزرگ کنی

و اینکه احتمالش رو بده که نود درصد توجه همسرت رو بچش باشه نه شما و اولویت اولش اون باشه

واقعا مشکلی نداری؟

اگه یوقت بچه دار شدی بین بچت و بچه ی همسرت فرق نمیذاری؟ کاری میکنی اون حس کنه مادر بالای سرش هست نه نامادری؟

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
اره  نسبت به خواستگارات  مورد خوبی حساب میشه  چرا که نه بگو بیادو   از اونجایی ه ...

نه من مزاجم گرم و خشکه برا همین استعداد چاقی ندارم چندین ساله وزنم تغییری نکرده یعنی کلا آدمای دارای این مزاج کاری با چاقی ندارن

مینـــا صدام کنین
2731
نه من مزاجم گرم و خشکه برا همین استعداد چاقی ندارم چندین ساله وزنم تغییری نکرده یعنی کلا آدمای دارای ...

خوش به حالت    عزیزم اگه بچه نمیخوای  ولی در کل ادم لطیف و مهربونی هستی  میتونی را بچش کنار بیای مورد بدی نیست  ولی اگه حوصله ی دردسر و ازارو اذیت بچه ی یه غریبه رو نداری قبول نکن 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2740
عزیزم اندام ربطی به بچه نداره به این فکر کن که موقع پیری بچت باشه

من مگه برا پدر مادرم چیکار کردم که بچه من با من کنه؟ ما که دایم در جنگ و جدلیم 😟

مینـــا صدام کنین

یه نکته رو به شما دوست عزیز و سایر عزیزان بگم :در مورد مردهایی که میگن همسر اولم بهم خیانت کرده یک درصد احتمال بدید خودشون مشکل بددلی (پارانوئید) داشته باشن و حتما این مورد رو چک کنید یا اگه مقدوره از همسر اول تحقیق کنید یا به مشاور مراجعه کنید ،قبل از عقد

به نظرم شما خودتون هم مورد خوبی برای ازدواج نیستید

دیدتون به زندگی برای یه خانوم ۳۷ ساله با تجربه درست نیست.

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !