2726

من ۳۷ سالمه یه بار مدت کوتاهی (یک ماه) ازدواج کردم و طلاق گرفتم. البته روند طلاقمون طولانی بود. ۲۴ سالگی طلاق گرفتم و تا الان مجردم. ازونموقع خواستگارهای گوناگونی اومدن و رفتن و هر کدوم یه سری موارد و مشکلاتی داشتن که نشده ازدواج کنم مثلا یا خیلی پیر بودن یا کم سال بودن نسبت به من، من چون قیافم کوچیکتر از سنم نشون میده و همچنین اندام ظریفی دارم اکثرا فکر میکنن کوچیک باشم حتی مورد داشتم که ۹ سال کوچیکتر از خودم بود یا مثلا قلبشون مشکی بوده یا بی پول بودن یا سیگاری و مشروب خور بودن یا مثلا یکی بود زنش رو کشته بود یا یکی که به زنش نسبت بد زده و بعد هم زنشو طلاق داده و ... کلا خیلی داغون بودن اکثرشون که نگم بهتره. من آدمی هستم که خودمو خیلی دوست دارم و کمتر از کسی خوشم بیاد. یکی هست میخواد بیاد خواستگاریم فعلا واسطه فرستاده قبلا ازدواج کرده و یه دختر ۶ ۷ ساله داره و بخاطر خیانت زنش از هم جدا شدن. من ممکنه نخوام بچه دار شم چون میترسم اندامم بهم بریزه همینطور هیچ حسی نسبت به بچه ها ندارم همچنین حوصله بچه بزرگ کردن رو هم ندارم 😁 به نظرتون قبول کنم بیان خواستگاریم؟ ایشون خونه نداره ولی کار و درآمدش خوبه و دو سال ازم کوچیکتره

مینـــا صدام کنین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره  نسبت به خواستگارات  مورد خوبی حساب میشه  چرا که نه بگو بیادو   از اونجایی هم که بچه نمیخوای  مورد ایده الیه     البته به نظرم نگران اندامت نباش چون بلاخره سنت بالا خواهد رفت و اگر زایمان هم نکنی شاید تغییر کنه   ولی اکه بچه نمیخوای من نظرم مثبته پسندیدم😜😜😜😜

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
من بودن بچه دار قبول نميكردم  خودتم چندسال ديگ از فكر اندام مياي بيرون دنبال بچه ميدويي

نمیدونم واقعا ولی فعلا که ذهنم نسبت به بچه دار شدنم ارور میده 

مینـــا صدام کنین
اگه شاغلی نه قبول نکن صبر کن  حاضری تمام توجه اش بره سمت دخترش نه شما

شغلم آزاده پیش یه نفر دیگه کار میکنم فعلا درآمدم خوبه ولی دوبتی نیس که آینده داشته باشه

مینـــا صدام کنین
2706