2733
2739

چ تجربه ایی عزیزم؟من نوزاد دوقلو دارم

پیشاپیش بگم بهت بارداری کمی سختی داری 

و بعدش بچه داری خیلی سختی داری ک حتما نیاز ب کمک داری 

سعی کن تو بارداریت خیلی استراحت کنی 

غذاهای مقوی بخور 

تا میتونی با همسرت خوش بگذرون 

بزرگ کردن دوتا بچه همزمان خیلی انرژی میخواد 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله صحیح و سالم به دنیا بیان.....من یه سوال دارم 😛😛

شما تجربه ای در شیاف پروژسترون دارین؟ من استفاده کردم نیم ساعت دراز کشیدم پاشدم همش ریخته 

خدایا شکــــــــــــرت...خودت نی نیم رو حفظ کن🙏🙏🙏
2731

خوشبحالت . توروخدا برای منم دعا کن خدا نصیبه منم بکنه بچه های سالم و صالح 

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
منم دو قلو باردارم    

خوشبحالت . توروخدا برای منم دعا کن نصیب منم بشه بچه های سالم و صالح ممنون

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2738
انشالله صحیح و سالم به دنیا بیان.....من یه سوال دارم 😛😛 شما تجربه ای در شیاف پروژسترون دارین؟ من ...

فک کنم تا یک ساعت باید دراز بکشیا

منم 6روزه دوقلوهام به دنیااومدند

مبارکه عزیزم . برای منم دعا کن خدا نصیبم کنه بچه های سالم و صالح 

چ تجربه ایی عزیزم؟من نوزاد دوقلو دارم پیشاپیش بگم بهت بارداری کمی سختی داری  و بعدش بچه دا ...

خوش بحالت عزیزم ‌ دعا کن عزیزم نصیبه منم بشه بچه های سالم و صالح و زیاد

من یه جفت دوقلو پسر دوساله و سه ماهه دارم . که الان دارن از سر و کول هم بالا میرن. اوایل به دنیا اومدنشون تا ۶ ماه تقریبا، تمام وقتم در اختیارشون بود‌ اگه کمکی دارید که خیلی خوبه . من چون دور از خانواده هستم یکم سخت گذشت. الان هم که کاملا خونه نشینم. چون بهم خیلی وابسته هستن هیچکجا تنها نمیتونم برم. ولی جدای اینا خیلی خوبه 

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
2706