2733
2734
عنوان

خونریزی با پیازدرمانی

673 بازدید | 13 پست

بچه ها ‌من پیازدرمانی رو شروع کردم برای کیست و تنبلی م. ۱۳ روز که از شروع پیازدرمانی گذشت پریود شدم قبلش هم کمر درد و دل درد داشتم. در واقع این ماه زود شدم روز ۱۹ سیکلم شدم. بنظرتون تاثیر پیازدرمانیه؟ کسی تجربه ای داره؟ 

من با پیاز درمانی خونریزیم زیاد شد یعنی تو یک ماه دوبار پری شدم

البته بدن با بدن فرق داره

ولی تجربه ی من این بود

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....
من با پیاز درمانی خونریزیم زیاد شد یعنی تو یک ماه دوبار پری شدم البته بدن با بدن فرق داره ولی تجرب ...

فقط ی ماه اینحوری شدی؟

بعدش دیگه درست شد؟؟

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با پیاز درمانی خونریزیم زیاد شد یعنی تو یک ماه دوبار پری شدم البته بدن با بدن فرق داره ولی تجرب ...

چند دوره پیاز درمانی کردی عزیزم؟ نتیجه ای هم گرفتی؟

2728
فقط ی ماه اینحوری شدی؟ بعدش دیگه درست شد؟؟

با بدبختی خونریزیم قطع شد

رفتم امپول پروژسترون زدم بعدش ال دی خوردم تا دوره هام مرتب بشه و کیستام از بین بره

چند دوره پیاز درمانی کردی عزیزم؟ نتیجه ای هم گرفتی؟

همون یکبار

م نتیجه ای نداشت برای من

البته خیلی ها جواب گرفتن

با بدبختی خونریزیم قطع شد رفتم امپول پروژسترون زدم بعدش ال دی خوردم تا دوره هام مرتب بشه و کیستام ا ...

پرولاکتینت بالا نبود؟ من با ال دی هم متاسفانه کیستم خوب نشد. تصمیم گرفتم پیازدرمانی کنم حداقل کیستم خوب شه تا بتونم قرصای تخریک تخمک گذاری بخورم. چون کلومیفن قبلا خوردم ولی چون کیست دارم بدترش میکنه

پرولاکتینت بالا نبود؟ من با ال دی هم متاسفانه کیستم خوب نشد. تصمیم گرفتم پیازدرمانی کنم حداقل کیستم ...

من با مصرف ی دوره قرص ال دی و از ماه مرداد تا الان روزی 3 تا متفورمین تمام کیستام ار بین رفته

متفورمین برای کیست خیلی خوبه

2740
پرولاکتینت بالا نبود؟ من با ال دی هم متاسفانه کیستم خوب نشد. تصمیم گرفتم پیازدرمانی کنم حداقل کیستم ...

پرولاکتین ندارم

من با مصرف ی دوره قرص ال دی و از ماه مرداد تا الان روزی 3 تا متفورمین تمام کیستام ار بین رفته متفور ...

شما اضافه وزن داری؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
ن  کمبود وزن دارم 50 کیلوام

تعجب کردم متفورمین بهت ساخته

اخه معمولا به اونهایی میسازه که اضافه وزن دارن

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
تعجب کردم متفورمین بهت ساخته اخه معمولا به اونهایی میسازه که اضافه وزن دارن

متفورمین برای از بین کیستهای تخمدان است و فعالیت تخمدان رو بهتر میکنه و تخمکهای بهتری تولید میشه

و فقط برای قند یا اضافه وزن نیس

متفورمین برای از بین کیستهای تخمدان است و فعالیت تخمدان رو بهتر میکنه و تخمکهای بهتری تولید میشه و ...

میدونم

چون دکتر به منم داد و نساخت بهم

خواستم ببینم به شما که ساخته هم لاغر بودید 

ممنون🙏🌷🌷🌷